Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 30 mp ,parter casa,intrare sep ...

Mărgeanului, Sector 5

30 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

7.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

Inchiriere cladire noua P+2E+3R - 450mp - zona ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

509 m

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

513 €
/ lună
589 €
5.70 € / mp / lună

Birou - Spatiu - Parter - Depozitare - Office - ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

421 m

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

12 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu Petre Ispirescu

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

550 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial str Margeanlui

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

509.600 €
/ lună 4,431.30 € / mp / lună

De vanzare

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

3.999 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Spatiu nou, Pal Parlamentului, showroom, birou ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

500 m

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Calea 13 Septembrie, zona Hotel Marriott, Palat ...

13 Septembrie, Sector 5

La ~5km distanță

263 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

400 €
/ lună
350 €
14.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial soseaua Salaj

Sălaj, Sector 5

La ~5km distanță

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună
550 €
10 € / mp / lună

De inchiriat apartament-urgent

Sălaj, Sector 5

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

propietar inchiriez spatiu comercial 150mp sect ...

Sălaj, Sector 5

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

600 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Vand unit dentar cu alte accesorii sau inchirie ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5.500 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial Sebastian Rahova

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu de birou 200 mp, parter,cu posibilitate ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

480 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.326 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Inchiriez casa - spatiu comercial/ birouri

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

362 m (5 min)

134 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.750 €
/ lună 3.68 € / mp / lună

Pentru afaceri cu activitati desfasurate in aer ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

221 m

475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.500 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez casa adecvata pentru spa?iul comercia ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Editura NICULESCU inchiriaza spatii birouri la ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

540 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

10 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatii birouri nou renovate zona Grozavesti-Cra ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

213 m

173 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta! 9 euro/mp( inclusiv mentenanta si tva) ...

Grozăvești, Sector 6

La ~5km distanță

77 m

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

190.000 €
/ lună 950 € / mp / lună

Cladire de birouri

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

191 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

inchiriere

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

15 mp utili
140 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

0 €
/ lună

Spa?iu de inchiriat Piata Ferentari

Ferentari, Sector 5

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună
140.000 €
2,976.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

500.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren intravilan str drumeagului mihai bravu

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

421 m

600 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

420 €
/ lună 28 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

301 m

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi - 100 mp - Metrou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

180 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi + terasă, 100 mp - Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

186 m

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

1.400 €
/ lună 16.47 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Soseaua Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

La ~5km distanță

85 mp utili