Proprietar
Proprietăți unice: 48
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
14

1.901 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat Timpuri Noi, Tinere ...

Timpuri Noi, Sector 4

599 m

133 mp utili
8E
1987
Agenție

4 zile în urmă
8

606 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Timpuri Noi, birou open space 63 mp

Timpuri Noi, Sector 4

290 m (4 min)

63 mp utili
1956
Agenție

5 zile în urmă
2

303 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Timpuri Noi, birou mansarda 26 mp

Timpuri Noi, Sector 4

395 m (5 min)

26 mp utili
1956

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
7

400 €
/ lună 19.05 € / mp / lună

Camera De Inchiriat In Salon Beauty Timpuri Noi ...

Timpuri Noi, Sector 4

865 m

21 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.501 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

SPATIU BIROU CABINET TIMPURI NOI

Timpuri Noi, Sector 4

160 mp utili
2E
2003
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

INCHIRIERE 4 CAMERE | ZONA UNIRII

Timpuri Noi, Sector 4

718 m (7 min)

90 mp utili
140 mp teren
1900
Agenție

2 luni în urmă
7

575 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Timpuri Noi – Tineretului - Spatiu Birour ...

Timpuri Noi, Sector 4

755 m (5 min)

60 mp
1944
2E
Agenție

3 luni în urmă
8

275 €
/ lună
550 €
5.50 € / mp / lună

Timpuri Noi - Splaiul Unirii - Spatiu birouri - ...

Timpuri Noi, Sector 4

729 m (2 min)

50 mp utili
1E
2000
Agenție

3 luni în urmă
2

1.201 €
/ lună 85.79 € / mp / lună

Zona Timpuri Noi sp 14.5 mp trafic intens

Timpuri Noi, Sector 4

131 m (2 min)

14,5 mp utili
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

1.198 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Spatiu birou, mezanin, centrala proprie, metrou ...

Timpuri Noi, Sector 4

110 mp utili
4E
2020
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

4.001 €
/ lună 12.66 € / mp / lună

Comision 0! Spațiu de birouri in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

594 m

8 camere
316 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Timpuri Noi, 20 ...

Timpuri Noi, Sector 4

560 m (8 min)

200 mp
2003
5E
Agenție

5 luni în urmă
9

549 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

spatiu 4 camere in cladire de birouri | Tineret ...

Timpuri Noi, Sector 4

342 m (4 min)

70 mp
1999
8E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 550 €
Agenție

5 luni în urmă
6

1.590 €
/ lună 7.57 € / mp / lună

Showroom | Magazin fizic | Stradal | Parter | E ...

Timpuri Noi, Sector 4

455 m (6 min)

210 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
13

14.400 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Timpuri Noi Square Faza 2 - Comision 0%

Timpuri Noi, Sector 4

821 m

25.000 mp
2026
15E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
14

4.001 €
/ lună 12.66 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri - Timpuri Noi

Timpuri Noi, Sector 4

39 m (1 min)

1 camere
316 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 7.06 € / mp / lună

central, depozit,showroom,sau alte activitati,1 ...

Timpuri Noi, Sector 4

600 m (8 min)

2015
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

1.000 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Timpuri Noi Square, Faza 2 - comision 0%, repre ...

Timpuri Noi, Sector 4

880 m

25.000 mp
15E
Agenție

9 luni în urmă
8

2.451 €
/ lună 13.54 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU | PARTER SAU ETAJ 3 | ZONA TI ...

Timpuri Noi, Sector 4

769 m (6 min)

181 mp utili
5E
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,451 € și 2.940 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
9

4.500 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

Inchirieri birouri zona Unirii-Timpuri Noi, Com ...

Timpuri Noi, Sector 4

779 m

615 mp
2007
11E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

18.843 €
/ lună 17.01 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Unirii - Tim ...

Timpuri Noi, Sector 4

790 m (6 min)

1.108,4 mp utili
9E
2005
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

1.161 €
/ lună
960 €
9.68 € / mp / lună

Timpuri Noi - Ion Minulescu - spațiu birou - pr ...

Timpuri Noi, Sector 4

509 m

2 camere
120 mp
Etaj 2 / 2
1960
Agenție

10 luni în urmă
23

26.595 €
/ lună 17.73 € / mp / lună

Zona Metrou Timpuri Noi sp D+P+E1 1.500mp Ideal ...

Timpuri Noi, Sector 4

102 m (1 min)

1.500 mp utili
2020
Agenție

10 luni în urmă
2

1.200 €
/ lună 80 € / mp / lună

Metrou Timpuri Noi, spatiu comercial cu vad si ...

Timpuri Noi, Sector 4

734 m

15 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

2.323 €
/ lună
1.920 €
18.15 € / mp / lună

Birouri zona Unirii, Pod Marasesti, Splaiul Uni ...

Timpuri Noi, Sector 4

407 m (5 min)

1 camere
128 mp
2005
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.611 €
/ lună 15 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Timpuri Noi ...

Timpuri Noi, Sector 4

1.707,34 mp utili
9E
2005
Agenție

Mai mult de un an
11

3.003 €
/ lună
3.542 €
28.88 € / mp / lună

Spatiu comercial/Timpuri Noi/Str.Vlad Dracul

Timpuri Noi, Sector 4

104 mp utili
2E
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

9.422 €
/ lună 17.01 € / mp / lună

Spatii de inchiriat - River Plaza - Corp A - 5 ...

Timpuri Noi, Sector 4

473 m (6 min)

1 camere
554,2 mp
2007
Agenție

Mai mult de un an
7

490 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Parter Garsoniera Timpuri Noi -Mircea Voda Biro ...

Timpuri Noi, Sector 4

919 m (5 min)

1 camere
40 mp
Parter / 8
1995
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

2.305 €
/ lună
1.905 €
18.15 € / mp / lună

Spatii de inchiriat - River Plaza - Corp B de l ...

Timpuri Noi, Sector 4

425 m (5 min)

1 camere
127 mp
2007

Spaţii comerciale de închiriat în Timpuri Noi, Sector 4

Timpuri Noi este o zonă vibrantă din Sectorul 4 al Bucureștiului, cunoscută pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.330 euro, cu oferte ce încep de la 200 euro și pot ajunge până la 26.600 euro, indicând o zonă accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 127 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 29.560 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Facilități: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.500 euro, iar pentru cele cu terasă sau grădină este, de asemenea, de 3.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 7% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 81 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale sunt de tip open space, cu 2% având 1 cameră, 2% având 2 camere și 5% având 3 sau mai multe camere.

Timpuri Noi este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine situate și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!