Proprietar
Proprietăți unice: 49
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
33

2.305 €
/ lună
1.905 €
18.15 € / mp / lună

Spatii de inchiriat - River Plaza - Corp B de l ...

Timpuri Noi, Sector 4

425 m (5 min)

1 camere
127 mp
2007
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10.080 €
/ lună
12.196 €
21 € / mp / lună

Timpuri Noi Square, inchiriere birouri moderne ...

Timpuri Noi, Sector 4

781 m

480 mp
2017
10E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

11.616 €
/ lună
9.600 €
0.39 € / mp / lună

Timpuri Noi Square - cladirile 1&2

Timpuri Noi, Sector 4

798 m

29.560 mp
2017
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

9.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Timpuri Noi Square 2, Timpuri Noi, 480 mp 0% c ...

Timpuri Noi, Sector 4

621 m (4 min)

480 mp
2017
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spa?iu 50 mp de inchiriat | Zona Tineretului Ca ...

Timpuri Noi, Sector 4

72 m

50 mp utili
2000
Agenție

7 luni în urmă
2

5.640 €
/ lună 40 € / mp / lună

Zona Timpuri Noi sp 141 mp ideal clinica cursur ...

Timpuri Noi, Sector 4

743 m (8 min)

141 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
15

450 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Timpuri Noi Metrou Ap. 2 camere petru birou 450 ...

Timpuri Noi, Sector 4

592 m (2 min)

48 mp utili
2016
Agenție

1 lună în urmă
4

690 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

300 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru birouri in zona Timpuri ...

Timpuri Noi, Sector 4

28 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

290 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Timpuri Noi

Timpuri Noi, Sector 4

39 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

100 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez loc de parcare Timpuri Noi Nerva Trai ...

Timpuri Noi, Sector 4

25 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

295 €
/ lună 21.07 € / mp / lună

Inchiriez 14 mp PARTER vis a vis de Titu Maiore ...

Timpuri Noi, Sector 4

14 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

38 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

80 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
19

800 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Timpuri Noi

Timpuri Noi, Sector 4

113 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

140 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Timpuri N ...

Timpuri Noi, Sector 4

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
7

450 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Birou de inchiriat in zona Timpuri Noi

Timpuri Noi, Sector 4

58 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

12.800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Timpuri Noi Square 4, Timpuri Noi, 750 - 26000 ...

Timpuri Noi, Sector 4

979 m (6 min)

800 mp utili
15E