Proprietar
Proprietăți unice: 46
Proprietari: 4
Agenție

2 zile în urmă
16

655 €
/ lună 29.77 € / mp / lună

Oportunitate Închiriere: Spațiu Comer ...

Brâncoveanu, Sector 4

22,6 mp utili
10E
1980
Agenție

2 zile în urmă
2

2.179 €
/ lună 29.85 € / mp / lună

Zona Brâncoveanu sp 73 mp vitrina 6 ml trafic i ...

Brâncoveanu, Sector 4

669 m (8 min)

73 mp utili
1979
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
14

4.410 €
/ lună 7 € / mp / lună

Închiriez școală de arte complet funcțională

Brâncoveanu, Sector 4

489 m

630 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
13

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Brancoveanu-Tineretului | Spatiu Comercial P+1 ...

Brâncoveanu, Sector 4

539 m (7 min)

600 mp utili
1E
2006
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

3.500 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Spatiu Comercial Zona Brancoveanu, Colt, Strada ...

Brâncoveanu, Sector 4

156 m (2 min)

130 mp utili
326 mp teren
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

7.261 €
/ lună
6.001 €
19.52 € / mp / lună

Spațiu comercial de 372 mp parcare 40 locuri + ...

Brâncoveanu, Sector 4

372 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.800 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Brancoveanu METROU - suprafata 70 mp - pret 180 ...

Brâncoveanu, Sector 4

421 m

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Etaj 1 115 mp 8 m ...

Brâncoveanu, Sector 4

590 m

75 mp utili
11E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.600 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Zona Metrou Brâncoveanu sp 110 mp trafic intens

Brâncoveanu, Sector 4

458 m (6 min)

107 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună
1.100 €
10.53 € / mp / lună

Spațiu comercial open space de închiriat – Bd. ...

Brâncoveanu, Sector 4

515 m (6 min)

95,04 mp utili
3E
2008
Agenție

2 luni în urmă
1

4.000 €
/ lună 28.57 € / mp / lună

Metrou Brancoveanu, spatiu comercial stradal, z ...

Brâncoveanu, Sector 4

420 m (5 min)

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

5.563 €
/ lună
4.598 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in sector 4, zon ...

Brâncoveanu, Sector 4

418 mp utili
3E
2010
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

11.737 €
/ lună
9.700 €
12.67 € / mp / lună

Brancoveanu, spatiu premium de inchiriat

Brâncoveanu, Sector 4

886 m (11 min)

926 mp utili
2010
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

6.146 €
/ lună
5.080 €
12.10 € / mp / lună

Brancoveanu, cladire de inchiriat, suprafata 50 ...

Brâncoveanu, Sector 4

508 mp utili
3E
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

1.001 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Inchiriere spatiu si preluare afacere

Brâncoveanu, Sector 4

230 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

4.356 €
/ lună 11 € / mp / lună

Comision 0! Inchiriere birouri in zona Brancove ...

Brâncoveanu, Sector 4

253 m

396 mp utili
4E
2004
Agenție

2 luni în urmă
11

1.801 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Spațiu de birouri de închiriat– clădire de biro ...

Brâncoveanu, Sector 4

210 m (3 min)

170 mp utili
2010
Agenție

4 luni în urmă
10

5.601 €
/ lună 11.07 € / mp / lună

Cladire de inchiriat, zona Brancoveanu, Sector ...

Brâncoveanu, Sector 4

506 mp
Demisol
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

2.035 €
/ lună
1.705 €
11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

264 m (3 min)

185 mp
2000
4E
Agenție

10 luni în urmă
13

1.573 €
/ lună
1.300 €
22.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial , bloc nou 2024, Br ...

Brâncoveanu, Sector 4

384 m (5 min)

70 mp utili
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

15.730 €
/ lună
17.500 €
0.58 € / mp / lună

CityOffices, Sos. Oltenitei 2 - comision 0%, re ...

Brâncoveanu, Sector 4

362 m

27.154 mp
2015
5E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

517 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

257 m (3 min)

47 mp
2000
4E
Agenție

11 luni în urmă
8

3.500 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Zona Brancoveanu sp 130mp parter + curte

Brâncoveanu, Sector 4

267 m (3 min)

130 mp utili
323 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.100 €
/ lună
8 €
7 € / mp / lună

INTERTEXT SRL-INCHIRIEZ SPATIU COMERCIAL/produc ...

Brâncoveanu, Sector 4

499 m

300 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

913 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

261 m

83 mp
2000
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.210 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

260 m (3 min)

110 mp
2000
4E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.870 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

262 m (3 min)

170 mp
2000
4E
Agenție

Mai mult de un an
1

190 €
/ lună 1 € / mp / lună

Brâncoveanu - metrou, CLINICA RECUPERARE ...

Brâncoveanu, Sector 4

419 m

190 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

1.820 €
/ lună
2.100 €
26 € / mp / lună

OLTENITEI-BRANCOVEANU -SPATIU COMERCIAL 70MP-18 ...

Brâncoveanu, Sector 4

349 m (4 min)

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
11

880 €
/ lună
451 €
11 € / mp / lună

Spatii de birouri langa metrou Brancoveanu - de ...

Brâncoveanu, Sector 4

375 m (5 min)

2 camere
80 mp
2000

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Brâncoveanu, Sector 4

Brâncoveanu, situat în Sectorul 4 al Bucureștiului, este o zonă dinamică, cunoscută pentru accesibilitatea sa la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi: