Proprietar
Proprietăți unice: 51
Proprietari: 5
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.870 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri, zona Metrou Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

262 m (3 min)

170 mp
2000
4E
Agenție

Mai mult de un an
1

190 €
/ lună 1 € / mp / lună

Brâncoveanu - metrou, CLINICA RECUPERARE ...

Brâncoveanu, Sector 4

419 m

190 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

1.820 €
/ lună 26 € / mp / lună

OLTENITEI-BRANCOVEANU -SPATIU COMERCIAL 70MP-18 ...

Brâncoveanu, Sector 4

349 m (4 min)

70 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
11

880 €
/ lună
451 €
11 € / mp / lună

Spatii de birouri langa metrou Brancoveanu - de ...

Brâncoveanu, Sector 4

375 m (5 min)

2 camere
80 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

4.060 €
/ lună 29 € / mp / lună

BRANCOVEANU - ORASELUL COPIILOR metrou, 140 mp ...

Brâncoveanu, Sector 4

92 m

140 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.800 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

Brancoveanu METROU - suprafata 70 mp - pret 180 ...

Brâncoveanu, Sector 4

421 m

70 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Etaj 1 115 mp 8 m ...

Brâncoveanu, Sector 4

590 m

75 mp utili
11E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

4.200 €
/ lună 7 € / mp / lună

Proprietar - Inchiriez spatiu comercial aprox 6 ...

Brâncoveanu, Sector 4

421 m

600 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

167.500 €
/ lună 670 € / mp / lună

Vanzare teren Brancoveanu, str. Marinescu Nicol ...

Brâncoveanu, Sector 4

951 m

250 mp teren
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

530.000 €
/ lună 1,090.53 € / mp / lună

Teren 486 MP I Dubla Deschidere I Brancoveanu

Brâncoveanu, Sector 4

486 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

370.000 €
/ lună 898.06 € / mp / lună

Teren - 412 mp - casa demolabila - 6 minute Met ...

Brâncoveanu, Sector 4

267 m

412 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

5.600 €
/ lună 48.70 € / mp / lună

Spatiu zona Brancoveanu sector 4

Brâncoveanu, Sector 4

743 m

115 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

300.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Brancoveanu, teren de vanzare pentru casa

Brâncoveanu, Sector 4

421 m

300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

352.000 €
/ lună 407.41 € / mp / lună

De Vanzare Teren Intravilan 440mp zona Brancove ...

Brâncoveanu, Sector 4

707 m (9 min)

864 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
5

1.600 €
/ lună 18.60 € / mp / lună

Spatiu comercial - de inchiriat

Brâncoveanu, Sector 4

421 m

86 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Brancoveanu, Alunisului, stradal, parter, curte ...

Brâncoveanu, Sector 4

438 m (16 min)

24 mp utili
2015
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Brancovea ...

Brâncoveanu, Sector 4

80 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

500 €
/ lună 2.63 € / mp / lună

Saptiu comercial birou de inchiriat in zona Bra ...

Brâncoveanu, Sector 4

190 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
4

450 €
/ lună 8.65 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Brancovea ...

Brâncoveanu, Sector 4

52 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

4.000 €
/ lună 27.97 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriere McDonalds Branco ...

Brâncoveanu, Sector 4

77 m (1 min)

Agenție

11 luni în urmă
3

220 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere garaj solid, inalt, situat ...

Brâncoveanu, Sector 4

36 mp utili