Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Calea Dudesti 129

Dudești, Sector 3

831 m

80 mp utili
2E
1927
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5.989 €
/ lună
4.949 €
24.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat,Bucuresti,Dudesti ...

Dudești, Sector 3

108 m

247,48 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,989 € și 7.134 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

360.000 €
/ lună 837.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Dudesti 148 | Locatie premium, ...

Dudești, Sector 3

789 m

430 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

172 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

Birou de inchiriat - Coworking space 360HUB - 9 ...

Dudești, Sector 3

50 mp utili
Agenție

Azi
4

1.200.000 €
/ lună 1,298.70 € / mp / lună

Dudesti - Alba Iulia - Teren 924mp autorizat

Dudești, Sector 3

942 m

3 camere
924 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

177 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Inchirieri 2 locuri de parcare subterane, tip K ...

Dudești, Sector 3

55 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
15

6.999 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru mai multe domenii de ac ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

896 m (11 min)

300 mp utili
1E
1980
Agenție

2 luni în urmă
9

8.470 €
/ lună
7.000 €
20.02 € / mp / lună

Spatiu comercial, clasa B, zona Titan - Baba No ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

414 m (5 min)

423 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
3

4.000 €
/ lună 16.81 € / mp / lună

Baba Novac, Cinema Gloria, inchiriere spatiu co ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

238 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.085 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren Baba Novac-Campia Li ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

844 m

310 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

2.300 €
/ lună 51.11 € / mp / lună

Mihai Bravi Baba Novac 45 mp

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

743 m (8 min)

45 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

550 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Baba Nova ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

83 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

3.630 €
/ lună
3.200 €
5.85 € / mp / lună

Spatiu Comercial la Mezanin Vad Stradal, Parc I ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

828 m (10 min)

620 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - pretabil Horeca/R ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

323 m (4 min)

200 mp utili
8E
2010
Agenție

3 luni în urmă
15

2.999 €
/ lună
4.115 €
12.24 € / mp / lună

Spațiu de birouri 245 mp I Cladire Office I Bab ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

605 m (8 min)

5 camere
245 mp
Etaj 6 / 12
2009
Agenție

3 luni în urmă
14

2.999 €
/ lună
3.628 €
12.24 € / mp / lună

Spațiu de birouri - office zona Baba Novac, ved ...

Baba Novac, Sector 3

La ~5km distanță

648 m (8 min)

245 mp utili
12E
2010
Agenție

Mai mult de un an
4

6.660 €
/ lună 30 € / mp / lună

Cladire noua de birouri si spatii comerciale vi ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

964 m (11 min)

222 mp utili
6E
2026
Agenție

Mai mult de un an
4

11 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vitan mall spatiu birouri 30mp/400 mp

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

712 m (9 min)

400 mp
Etaj 1
2010
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
14

1.098 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu birouri | Mall Vitan | Comision 0%

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

936 m

122 mp
2012
11E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.394 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri in Phoenix Tower - 22 ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

457 m (6 min)

1 camere
228 mp
2005
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

2.300 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Phoenix Tower, Vitan, 200 mp 0% comision!

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

200 mp
2005
12E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.450 €
/ lună 8.29 € / mp / lună

Spatiu Birouri Calea Vitan

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

569 m (7 min)

175 mp utili
4E
2015
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,450 € și 1.754 €
Agenție

3 luni în urmă
5

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birou de inchiriat - zona Vitan

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

30 mp utili
2023
Agenție

4 zile în urmă
9

2.600 €
/ lună 27.96 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial zona Vitan Mall, st ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

854 m

93,83 mp utili
8E
1988
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

1.200 €
/ lună 11.65 € / mp / lună

Spațiu de birouri - 108mp - de închiriat în zon ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

103 mp utili
10E
2001
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.503 €
/ lună
5.501 €
9.38 € / mp / lună

CLĂDIRE NOUĂ PREMIUM | 576 MPU,BIROURI,CLINCICA ...

Vitan Mall, Sector 3

La ~5km distanță

693 m

480 mp utili
2E
2025
Agenție

10 luni în urmă
12

4.497 €
/ lună 20.08 € / mp / lună

Spatiu stradal 224 mp – Pretabil showroom ...

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

846 m (11 min)

224 mp utili
1E
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,497 € și 4.499 €
Agenție

Mai mult de un an
11

4.550 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Bd. Theodor Pallady 223 mp vitrina 11 m

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

743 m (8 min)

312 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
11

2.132 €
/ lună 13 € / mp / lună

Dristor Spa?iu 164 mp | Sala fitness / Clinica ...

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

604 m (7 min)

164 mp utili
2014
Agenție

11 luni în urmă
5

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 30mp Dristor - Piata Alba Iuli ...

Dristor, Sector 3

La ~5km distanță

676 m (8 min)

30 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Dudesti, Sector 3

Dudesti, situat în Sectorul 3 al Bucureștiului, beneficiază de o infrastructură bine dezvoltată, inclusiv acces facil la stațiile de metrou, ceea ce îl face o alegere atractivă pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.400 euro, comparativ cu media națională de 1.674 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate mediu.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 80 m², cu cele mai mari spații având 1.190 m² și cele mai mici de 30 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 12 euro, cu valori variind între 5 euro și 45 euro, în funcție de locație și facilități.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel conectivitatea pentru clienți și angajați.
  • Oferte accesibile: Aproximativ 17% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce poate fi un avantaj pentru antreprenorii care caută să își dezvolte afacerea în zonă.

Dudesti, Sector 3, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transportul public. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!