Proprietăți unice: 10
Proprietari: 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

2.420 €
/ lună
2.000 €
12.10 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial - pretabil Horeca/R ...

Baba Novac, Sector 3

323 m (4 min)

200 mp utili
8E
2010
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.085 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Proprietar inchiriez teren Baba Novac-Campia Li ...

Baba Novac, Sector 3

844 m

310 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

8.470 €
/ lună
7.000 €
20.02 € / mp / lună

Spatiu comercial, clasa B, zona Titan - Baba No ...

Baba Novac, Sector 3

414 m (5 min)

423 mp utili
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

2.999 €
/ lună
4.115 €
12.24 € / mp / lună

Spațiu de birouri 245 mp I Cladire Office I Bab ...

Baba Novac, Sector 3

605 m (8 min)

5 camere
245 mp
Etaj 6 / 12
2009
Agenție

3 luni în urmă
14

2.999 €
/ lună
3.628 €
12.24 € / mp / lună

Spațiu de birouri - office zona Baba Novac, ved ...

Baba Novac, Sector 3

648 m (8 min)

245 mp utili
12E
2010
Agenție

4 luni în urmă
15

6.999 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial pentru mai multe domenii de ac ...

Baba Novac, Sector 3

896 m (11 min)

300 mp utili
1E
1980
Agenție

3 luni în urmă

3.000 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spa?iu de birouri 245 mp I Cladire Office I Bab ...

Baba Novac, Sector 3

743 m

285 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 3,000 € și 3.400 €
Agenție

4 luni în urmă
3

2.300 €
/ lună 51.11 € / mp / lună

Mihai Bravi Baba Novac 45 mp

Baba Novac, Sector 3

743 m (8 min)

45 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

4.000 €
/ lună 16.81 € / mp / lună

Baba Novac, Cinema Gloria, inchiriere spatiu co ...

Baba Novac, Sector 3

238 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
4

550 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Baba Nova ...

Baba Novac, Sector 3

83 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

5.989 €
/ lună
4.949 €
24.25 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat,Bucuresti,Dudesti ...

Dudești, Sector 3

La ~5km distanță

108 m

247,48 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 5,989 € și 7.134 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

177 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Inchirieri 2 locuri de parcare subterane, tip K ...

Dudești, Sector 3

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Calea Dudesti 129

Dudești, Sector 3

La ~5km distanță

831 m

80 mp utili
2E
1927

Agenție

1 lună în urmă
8

172 €
/ lună 3.44 € / mp / lună

Birou de inchiriat - Coworking space 360HUB - 9 ...

Dudești, Sector 3

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

360.000 €
/ lună 837.21 € / mp / lună

Teren de vanzare Dudesti 148 | Locatie premium, ...

Dudești, Sector 3

La ~5km distanță

789 m

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

400 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. Campia Liber ...

Câmpia Libertății, Sector 3

La ~5km distanță

9 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 9.74 € / mp / lună

Inchiriere birouri Piata Muncii, suprafata 200- ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

145 m (2 min)

308 mp
2010
12E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

7.605 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Inchiriere birouri Piata Muncii, 360 mp, Comisi ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

542 m

360 mp
2017
5E
Agenție

Mai mult de un an
16

801 €
/ lună 16.69 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri Piata Muncii 50 mp

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

195 m (2 min)

10 camere
48 mp
2000
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

5.662 €
/ lună
4.680 €
15.73 € / mp / lună

Spatii de birouri moderne de inchiriat, Piata M ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

902 m (11 min)

360 mp
Etaj 5 / 5
2017
5E
Agenție

4 luni în urmă
10

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatii de Birouri Premium 2026 / Prima Inchirie ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

606 m

50 mp
2026
2E
Agenție

Mai mult de un an
7

5.672 €
/ lună
6.026 €
8 € / mp / lună

Zona Calea Calarasilor spatiu in imobil birour ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

57 m

709 mp
Agenție

3 luni în urmă
11

1.089 €
/ lună
900 €
5.45 € / mp / lună

Boutique Premium Building / Spatii Comerciale 5 ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

558 m

200 mp utili
2E
2026
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
35

1.500 €
/ lună 17.24 € / mp / lună

Piata Muncii, casa 87 mp totali, 179 mp curte l ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

110 m (2 min)

87 mp utili
269 mp teren
1E
1937
Agenție

1 lună în urmă
2

1.750 €
/ lună 25 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 70 mp vizibilitate buna

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

461 m (6 min)

70 mp utili
1980
Agenție

10 luni în urmă
5

449.500 €
/ lună 789.98 € / mp / lună

SECTOR 2 - P-TA MUNCII - TELEAJEN, teren 569 mp ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

657 m

569 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

4.235 €
/ lună
3.500 €
20.36 € / mp / lună

Spatiu comercial Piata Muncii-Registrul Comertu ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

321 m

208 mp utili
5E
2006
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Proprietar | Spatiu de birou in Olympia Tower | ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

93 m (1 min)

300 mp
11E
Agenție

7 luni în urmă
9

1.600 €
/ lună 25.40 € / mp / lună

Piata Muncii

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

197 m

63 mp utili
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Proprietar | Birou Piata Muncii | Olympia Tower ...

P-ța Muncii, Sector 2

La ~5km distanță

194 m (2 min)

200 mp
11E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Baba Novac, Sector 3

Baba Novac, situat în Sector 3 al Bucureștiului, este o zonă vibrantă, bine conectată la rețeaua de transport public, inclusiv stații de metrou, ceea ce o face ideală pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.700 euro, cu oferte ce încep de la 550 euro și ajung până la 2.450 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 120 m², cu cele mai mari spații având 240 m² și cele mai mici de 64 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Construcții recente: Aproximativ 15% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 28 de zile, indicând o piață activă.

Baba Novac, Sector 3, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu acces facil la transportul public. Ești pregătit să găsești locația perfectă pentru afacerea ta? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Baba Novac!