Proprietăți unice: 15
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

13 ore în urmă
5

460 €
/ lună 13.14 € / mp / lună

Birou premium de inchiriatPiata Alba Iulia| Mob ...

Alba Iulia, Sector 3

559 m

35 mp utili
Agenție

19 ore în urmă
1

1.200.000 €
/ lună 1,298.70 € / mp / lună

Piata Alba Iulia - teren de vanzare cu autoriza ...

Alba Iulia, Sector 3

987 m

924 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună
600 €
11.90 € / mp / lună

Alba Iulia /Decebal Birou

Alba Iulia, Sector 3

730 m (9 min)

42 mp utili
4E
1995
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 601 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
13

1.150 €
/ lună 8.21 € / mp / lună

Bd Unirii, Alba Iulia | Duplex 5 Camere pentru ...

Alba Iulia, Sector 3

140 mp utili
9E
1995
Agenție

6 luni în urmă
14

1.100 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Bd Unirii, Alba Iulia | Duplex 4 Camere pentru ...

Alba Iulia, Sector 3

140 mp utili
9E
1995
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,100 € și 1.250 €
Agenție

9 luni în urmă
9

2.100 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

Comision 0% ! Spatiu birou in zona Alba Iulia

Alba Iulia, Sector 3

6.000 mp
2011
10E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

2.520 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Comision 0% ! Spatiu birou in zona Alba Iulia

Alba Iulia, Sector 3

970 m (12 min)

5.000 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

17.000 €
/ lună 14.77 € / mp / lună

Delea Noua Office Building, Alba Iulia, 1151 mp ...

Alba Iulia, Sector 3

471 m (6 min)

1.151 mp
2008
10E
Agenție

10 luni în urmă
5

11.360 €
/ lună 40 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul Uni ...

Alba Iulia, Sector 3

284 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

750 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Unirii-rond Alba Iulia-Zepter, Birou 2 camere-M ...

Alba Iulia, Sector 3

70 mp utili
2008
Agenție

2 luni în urmă
11

12.000 €
/ lună 17.91 € / mp / lună

Cladire de birouri reprezentativa, zona Alba Iu ...

Alba Iulia, Sector 3

797 m

670 mp utili
2017
Agenție

2 luni în urmă
15

5.000 €
/ lună 24.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Piata Alba Iulia

Alba Iulia, Sector 3

887 m (11 min)

202 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

5.500 €
/ lună 32.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu premium in Pta Alba Iulia

Alba Iulia, Sector 3

915 m

170 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

5.500 €
/ lună
5.000 €
32.35 € / mp / lună

Inchiriez spatiu premium in Pta Alba Iulia

Alba Iulia, Sector 3

915 m (12 min)

170 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

28.000 €
/ lună 2.56 € / mp / lună

vand teren extravilan in Alba Iulia - Barabant

Alba Iulia, Sector 3

10.950 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1.400 €
/ lună
1.050 €
20 € / mp / lună

Inchiriere Birou Zona Piata Alba Iulia S3

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
18

2.200 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial, stradal , de inchiriat in Bdu ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

490 m

99 mp utili
8E
1991
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
21

2.955 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere birouri, Olympia Tower - de la 197 m ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

403 m (5 min)

197 mp
2009

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

2.200 €
/ lună 22.92 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez spa?iu comercial pe Deceb ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

565 m (7 min)

96 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
13

996 €
/ lună
1.149 €
12.45 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU BIROU DECEBAL

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

423 m (5 min)

80 mp utili
1938
Agenție

Mai mult de un an
18

2.200 €
/ lună 23.16 € / mp / lună

REC3000001 Spatiu comercial Decebal 95mp

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

547 m

95 mp utili
8E
1980
Agenție

6 luni în urmă
3

7.986 €
/ lună
10.000 €
48.40 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Zona Centrala | Open Space

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

831 m (10 min)

165 mp utili
6E
2024
Agenție

6 luni în urmă
17

1.999 €
/ lună 20.82 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal - 96 mp - zona - Deceb ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

963 m (12 min)

96 mp utili
7E
Agenție

6 luni în urmă
4

7.986 €
/ lună
6.600 €
48.40 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL PRETABIL CLINICA/SHOWROOM/BIRO ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

866 m (11 min)

165 mp utili
5E
2023
Agenție

3 luni în urmă

1.400 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Spaiiu premium birouri de inchiriat, 100mp Zona ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

528 m

88 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Decebal- Muncii Metrou -- 110 mp - 3500 &#8364 ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

873 m

110 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

5.000 €
/ lună 22.03 € / mp / lună

Decebal | Spa?iu versatil | Vad pietonal intens

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

210 m

227 mp utili
1990
Agenție

3 luni în urmă
13

780 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

3 camere 80mp | Bulevardul Decebal | Metrou Pia ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

172 m (2 min)

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 7
1996
Agenție

3 luni în urmă
3

496 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Spațiu de Birouri – Zona Decebal, St ...

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

996 m

80 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu de birouri in vila - Decebal

Decebal, Sector 3

La ~5km distanță

484 m

80 mp
1940
2E

Spaţii comerciale de închiriat în Alba Iulia, Sector 3

Alba Iulia, un oraș cu o bogată istorie și atracții culturale, oferă oportunități excelente pentru afaceri, având acces facil la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.900 euro, cu oferte ce încep de la 100 euro și pot ajunge până la 13.970 euro, ceea ce indică o accesibilitate medie comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 220 m², cu cele mai mari spații având până la 6.000 m² și cele mai mici de 26 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Prețuri pentru parcări: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 3.990 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Alba Iulia, Sector 3, reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, bine situate și accesibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum oferta de spații comerciale de închiriat!