Cladire de birouri reprezentativa, zona Alba Iulia

12.000 € / lună
17.91 € / mp / lună

Alba Iulia, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
670 mp
An construcție:
2017

Descriere spațiu comercial

Cladire de birouri disponibila spre inchiriere in zona Alba Iulia, ideala pentru companii care isi doresc un sediu reprezentativ, intr-o locatie centrala, cu acces rapid catre principalele puncte de interes ale orasului. Imobilul beneficiaza de finisaje de calitate peste medie si o compartimentare eficienta, fiind potrivit pentru sediu principal, birouri de management sau activitati mixte precum clinica, educatie sau servicii. Cladirea este dispusa pe demisol, parter, doua etaje si mansarda, oferind spatii luminoase si bine proportionate, usor de adaptat in functie de nevoile chiriasului. Suprafete: Demisol 238 mp Parter 194 mp Etaj 1 178 mp (inclusiv terasa de 22 mp) Etaj 2 156 mp Mansarda 156 mp (inclusiv terasa de 37 mp) Cladirea este partial inchiriata pana in 2026, ceea ce permite o ocupare etapizata sau o combinatie intre utilizare proprie si investitie. Pozitionarea in zona Alba Iulia asigura vizibilitate buna si acces facil, fiind o alegere potrivita pentru companii care cauta un spatiu bine pozitionat, cu imagine si functionalitate.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1631263
Suprafață utilă: 670 mp
Suprafață utilă totală: 670 mp
An construcție: 2017

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piata Alba Iulia linia N104, 104
Mijloace transport aprox. 145 m
transport
Statia Bd. Decebal / Dristorului linia N104, 104,70, 79, 92
Mijloace transport aprox. 277 m