Proprietar
Proprietăți unice: 54
Proprietari: 3
Agenție

Mai mult de un an
7

3.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Gara de Nord- Metrou, 70 mp, chirie 3500 euro/ ...

Gara de Nord, Sector 1

112 m

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

11.000 €
/ lună
12.000 €
11 € / mp / lună

Cladire Buzesti S+P+5 12 locuri de parcare

Gara de Nord, Sector 1

87 m (1 min)

1.000 mp
2023
5E
Agenție

Mai mult de un an
4

4.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Gara de Nord-Calea Grivitei - Metrou,160 mp , P ...

Gara de Nord, Sector 1

403 m

160 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

1.568 €
/ lună
1.296 €
14.52 € / mp / lună

Zero comision, 88-108mp birou move in-ready, Bu ...

Gara de Nord, Sector 1

325 m

3 camere
108 mp
Etaj 1 / 2
2006
Agenție

Mai mult de un an
7

24.011 €
/ lună
19.844 €
13.31 € / mp / lună

Inchirieri spatii birouri 1804 mp Gara de Nord

Gara de Nord, Sector 1

340 m (4 min)

20 camere
1.804 mp
1979
Agenție

1 săptămână în urmă
5

3.225 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri in zona Victoriei

Gara de Nord, Sector 1

480 m

215 mp utili
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Gara De Nord | Vitrina |

Gara de Nord, Sector 1

214 m

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | GARA DE NORD | VITRINA |

Gara de Nord, Sector 1

214 m

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

1.750 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Zona Calea Gri ...

Gara de Nord, Sector 1

405 m

300 mp utili
2000
Agenție

4 luni în urmă
20

2.900 €
/ lună 5.09 € / mp / lună

Cladire Vulcanescu / Berzei | Dinicu Golescu | ...

Gara de Nord, Sector 1

316 m (6 min)

570 mp utili
1970
Agenție

5 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună
1.300 €
18.10 € / mp / lună

GARA DE NORD

Gara de Nord, Sector 1

133 m (2 min)

105 mp utili
1950
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună 32.48 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Gara de Nord, Sector 1

117 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

3.199 €
/ lună 35.15 € / mp / lună

Spatiu Comercial Gara de Nord | parter | strada ...

Gara de Nord, Sector 1

122 m (1 min)

91 mp utili
1960
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 3,199 € și 3.500 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

3.200 €
/ lună 32.99 € / mp / lună

Spa?iu comercial Gara de Nord

Gara de Nord, Sector 1

128 m

97 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

600 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial renovat Gara de Nord / Piata V ...

Gara de Nord, Sector 1

35 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

2.600 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birouri pentru inchiriat, Brilliant Cond ...

Gara de Nord, Sector 1

544 m (7 min)

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

BRASADAS inchiriaza spatiu comercial stradal cu ...

Gara de Nord, Sector 1

574 m (7 min)

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

4.000 €
/ lună 41.24 € / mp / lună

Zona Gara de Nord 97 mp open space vizibilitate ...

Gara de Nord, Sector 1

97 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

3.800 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat - Calea Grivitei ...

Gara de Nord, Sector 1

Agenție

6 luni în urmă
8

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Garii de ...

Gara de Nord, Sector 1

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Garii de ...

Gara de Nord, Sector 1

60 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
5

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Garii de ...

Gara de Nord, Sector 1

80 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
3

410 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Garii de ...

Gara de Nord, Sector 1

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

4.420 €
/ lună 29.47 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Gara de Nord, 3 ...

Gara de Nord, Sector 1

150 mp utili
6E