Proprietar
Proprietăți unice: 79
Proprietari: 10
Agenție

3 luni în urmă
10

650.000 €
/ lună 833.33 € / mp / lună

Teren de 780 mp Strada Jimbolia + constructie d ...

Bucureștii Noi, Sector 1

333 m

780 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

207.000 €
/ lună 534.88 € / mp / lună

Damaroaia Vanzare Teren intravilan langa Lacul ...

Bucureștii Noi, Sector 1

809 m

1 camere
387 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

163.000 €
/ lună 543.33 € / mp / lună

Teren Liber Fara Contructii 287 Mp Sector 1 Buc ...

Bucureștii Noi, Sector 1

252 m (3 min)

300 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

280.000 €
/ lună 657.28 € / mp / lună

Teren Bulevardul Bucuresti Noi de vanzare | 426 ...

Bucureștii Noi, Sector 1

449 m

426 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

680.000 €
/ lună 1,044.55 € / mp / lună

Teren Bucurestii Noi Autorizatie Construire S+P ...

Bucureștii Noi, Sector 1

995 m

651 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
15

999 €
/ lună 6.66 € / mp / lună

Spa?iu comercial parter Bucurestii Noi/ Metrou ...

Bucureștii Noi, Sector 1

162 m (22 min)

150 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
20

770 €
/ lună 5.13 € / mp / lună

Spa?iu comercial demisol Bucurestii Noi/ Metrou ...

Bucureștii Noi, Sector 1

161 m (22 min)

150 mp utili
2007
Agenție

3 luni în urmă
4

245.000 €
/ lună 530.30 € / mp / lună

Teren Bucurestii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

733 m (7 min)

462 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

295.000 €
/ lună 498.31 € / mp / lună

Bd Laminorului-Bucurestii noi-Soseaua Chitilei, ...

Bucureștii Noi, Sector 1

592 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

277.000 €
/ lună 573.50 € / mp / lună

Teren 483 mp Strada Galiceni 24 - Bucurestii No ...

Bucureștii Noi, Sector 1

484 m

483 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

9.900 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

Inchiriere proprietate pretabila pt. birouri, c ...

Bucureștii Noi, Sector 1

290 m (15 min)

976 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
11

274.999 €
/ lună 110.00 € / mp / lună

Bucurestii Noi Straulesti Centura Nord DNCB str ...

Bucureștii Noi, Sector 1

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

135.000 €
/ lună 584.42 € / mp / lună

Teren 231mp Sector 1 | LIBER, fara demolari | C ...

Bucureștii Noi, Sector 1

891 m

231 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

2.560 €
/ lună
2.500 €
32 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bucurestii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

448 m (5 min)

80 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
4

180.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

Bucurestii Noi, parcul Basilescu, teren 360mp d ...

Bucureștii Noi, Sector 1

369 m

360 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
3

139.900 €
/ lună 485.76 € / mp / lună

Teren in Bucurestii Noi

Bucureștii Noi, Sector 1

826 m

288 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
18

2.200 €
/ lună 16.30 € / mp / lună

Piata 16 Februarie, spatiu comercial 80 mp.

Bucureștii Noi, Sector 1

125 m (1 min)

135 mp utili
2013
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Predare Spatiu comercial Amanet Bijuterii

Bucureștii Noi, Sector 1

7 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

6.200 €
/ lună 112.73 € / mp / lună

J8 Office Park cladirea A, Presei Libere, 260 - ...

Bucureștii Noi, Sector 1

55 mp utili
7E