Proprietăți unice: 77
Proprietari: 17
Agenție

Ieri
1

2.250 €
/ lună 19.07 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial, 118mp, Zona Rahova

Rahova, Sector 5

701 m

118 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

10.000 €
/ lună 1.52 € / mp / lună

Teren top de inchiriat

Rahova, Sector 5

6.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

5.715 €
/ lună 45 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rahova Petre Ispi ...

Rahova, Sector 5

950 m

127 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
5

2.610 €
/ lună 30.35 € / mp / lună

Spatiul Comercial| Calea Rhaovei| Pret negociab ...

Rahova, Sector 5

86,76 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

800 €
/ lună 14.55 € / mp / lună

Spatiu comercial | Rahova | 54 mp | Ideal Salon

Rahova, Sector 5

55 mp utili
10E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
20

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spațiu comercial | 90mp | trafic intens | Marge ...

Rahova, Sector 5

90 mp utili
2E
2001
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

800 €
/ lună 24.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Calea Rahovei 303| Compartim ...

Rahova, Sector 5

566 m

33 mp utili
8E
1981
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

Spatiu comercial | Calea Rahovei 303 | Vad Stra ...

Rahova, Sector 5

33 mp utili
8E
1981
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

2.500 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Rahova Margeanului spatiu comercial 80 mp

Rahova, Sector 5

80 mp utili
404 mp teren
1E
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.200 €
/ lună 17.39 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 69 mp | Vitrina 7m ...

Rahova, Sector 5

69 mp utili
Agenție

18 ore în urmă
2

672 €
/ lună 26.88 € / mp / lună

Spatiu Comercial | Rahova- Sebastian | Vad inte ...

Rahova, Sector 5

705 m

25 mp utili
1984
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 672 € și 799 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

30 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial.

Rahova, Sector 5

1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

30 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Rahova, Sector 5

87 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
8

400 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 2 camere | Calea Ra ...

Rahova, Sector 5

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.020 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial- Calea Rahovei 295 ...

Rahova, Sector 5

789 m

68 mp utili
8E
1980
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial pretabil pentru sală | Complet ...

Rahova, Sector 5

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.874 €
/ lună
1.549 €
23.43 € / mp / lună

Spatiu comercial | Rahova | 80 mp | Vitrina 7 m

Rahova, Sector 5

80 mp utili
10E
Agenție

2 luni în urmă
3

900 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu 160 mp

Rahova, Sector 5

873 m

160 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

38.250 €
/ lună

Spații industriale de închiriat - Ele ...

Rahova, Sector 5

551 m

Agenție

2 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 25.51 € / mp / lună

OPORTUNITATE DE BUSINESS - Spatiu comercial cu ...

Rahova, Sector 5

98,32 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

799 €
/ lună 22.19 € / mp / lună

Spatiu comercial-Calea Rahovei-Sebastian- Petre ...

Rahova, Sector 5

36 mp utili
10E
1979
Agenție

3 luni în urmă
4

2.500 €
/ lună 25.51 € / mp / lună

Zona Rahova sp 98 mp vitrina 7 m vizibilitate b ...

Rahova, Sector 5

989 m

98 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
19

2.698 €
/ lună 20.75 € / mp / lună

Spațiu comercial 130 mp – Șos. ...

Rahova, Sector 5

130 mp utili
8E
1975
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,698 € și 3.268 €
Agenție

3 luni în urmă
9

851 €
/ lună
901 €
12.89 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Zamfir Olaru

Rahova, Sector 5

66 mp utili
8E
1984
Agenție

4 luni în urmă
1

4.800 €
/ lună 57.83 € / mp / lună

Zona Piata Rahova sp 83 mp trafic intens pieton ...

Rahova, Sector 5

83 mp utili
1979
Agenție

4 luni în urmă
16

1.065 €
/ lună
1.332 €
14.59 € / mp / lună

Spațiu Comercial Stradal | 73.4 mp | Cl&#2 ...

Rahova, Sector 5

73,4 mp utili
2E
2025
Agenție

4 luni în urmă
11

1.285 €
/ lună
1.062 €
14.60 € / mp / lună

The Hub - Rahova #3 - 88,5 mp util - Etaj 1 - P ...

Rahova, Sector 5

88,5 mp utili
2E
2025
Agenție

4 luni în urmă
8

1.418 €
/ lună
1.100 €
24.45 € / mp / lună

Spațiu Comercial Stradal | 58.6 mp | Cl&#2 ...

Rahova, Sector 5

58,6 mp utili
2E
2025
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

2.400 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

ELECTROMAGNETICA BUSINESS PARK

Rahova, Sector 5

580 m

30.000 mp
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

1.600 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

ELECTROMAGNETICA BUSINESS PARK

Rahova, Sector 5

600 m

1.000 mp

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spații comerciale de închiriat în Rahova, Sector 5

Rahova, un cartier vibrant din Sectorul 5 al Bucureștiului, beneficiază de acces facil la transportul public, inclusiv stații de metrou, ceea ce îl face o alegere strategică pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.060 euro, cu oferte ce încep de la 300 euro și pot ajunge până la 6.499 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 74 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 25.000 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 11% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca Rahova să fie o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Acces la transport: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel fluxul de clienți.
  • Construcții recente: Doar 5% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 74 de zile, indicând o piață activă.

Rahova este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine conectate la transportul public și cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile în Rahova!