Proprietăți unice: 77
Proprietari: 17
Agenție

8 luni în urmă
7

5.503 €
/ lună 13.29 € / mp / lună

Soseaua Alexandriei 414 mp uitili spatiu stra ...

Rahova, Sector 5

414 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
3

2.421 €
/ lună
2.001 €
32.28 € / mp / lună

Zona Rahova sp 75 mp vizibiliatte buna

Rahova, Sector 5

75 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
8

2.601 €
/ lună 29.90 € / mp / lună

Calea Rahova 87 mp open space trafic intens

Rahova, Sector 5

87 mp utili
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
6

4.145 €
/ lună 49.94 € / mp / lună

0%Comision - Spatiu comercial Piata Rahova/Comp ...

Rahova, Sector 5

83 mp utili
9E
1981
Agenție

10 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial Complex Salaj - S5 | Parter 80 ...

Rahova, Sector 5

210 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 25.25 € / mp / lună

Rahova-Piata SUPERVAD comercial IDEAL Farmaci ...

Rahova, Sector 5

99 mp utili
4E
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

950 €
/ lună 11.05 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Rahova / Margeanulu ...

Rahova, Sector 5

86 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
10

420 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou / cabinet zona Rahova ...

Rahova, Sector 5

53,17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 71.43 € / mp / lună

Teren de vanzare Bucuresti

Rahova, Sector 5

630 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

219.000 €
/ lună 682.24 € / mp / lună

Vanzare Teren Piata Rahova- Muntii Carpati

Rahova, Sector 5

321 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

800 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Rahova

Rahova, Sector 5

54 mp utili
1975
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

2.700 €
/ lună 20.77 € / mp / lună

Zona Rahova sp 130 mp parter ideal cabinet mark ...

Rahova, Sector 5

743 m

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5.500 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

Teren de construit de inchiriat in Rahova-Magur ...

Rahova, Sector 5

5.550 mp
5.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriere sala de sport 200 mp complet utilata ...

Rahova, Sector 5

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 54 mp 380V Piata Rahova aut ...

Rahova, Sector 5

54 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

1.300 €
/ lună 26 € / mp / lună

Spa?iu comercial str Petre ispurescu

Rahova, Sector 5

50 mp utili
2019
Agenție

1 lună în urmă
7

700 €
/ lună 12.28 € / mp / lună

Spa?iu Comercial De Inchiriat - Curte Proprie 3 ...

Rahova, Sector 5

57 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
2

1.600 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

Spatiu comercial - Calea Rahovei 323 - Sector 5 ...

Rahova, Sector 5

68 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.549 €
/ lună 19.36 € / mp / lună

Spatiu Comercial Strada Barca, Rahova, Sector 5

Rahova, Sector 5

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

1.001 €
/ lună 13.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal | 73 mp si terasa 69 m ...

Rahova, Sector 5

73 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

2.800.000 €
/ lună 2,007.17 € / mp / lună

Rahova I Teren I 1395mp I POT 70% I CUT 4.5 I C ...

Rahova, Sector 5

378 m

1.395 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

2.000.000 €
/ lună 1,441.96 € / mp / lună

Teren 1400 mp | Calea Rahovei - Piata de Flori ...

Rahova, Sector 5

320 m (19 min)

1.387 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
16

1.200 €
/ lună 19.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial Str. Margeanului nr. 38, Secto ...

Rahova, Sector 5

61 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 14.86 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Salaj (So ...

Rahova, Sector 5

74 mp utili
1978
Agenție

2 luni în urmă
13

390.000 €
/ lună 390 € / mp / lună

Teren constructii de vanzare Rahova-Complex Sal ...

Rahova, Sector 5

1.000 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
10

110.000 €
/ lună 366.67 € / mp / lună

Teren de vanzare | Strada Oltului | Rahova

Rahova, Sector 5

300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

2.080.500 €
/ lună 1,500.00 € / mp / lună

Teren 1387 mp cu front 27 ml, liber de construc ...

Rahova, Sector 5

326 m

1.387 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

2.500 €
/ lună 25.51 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat - Calea Rahovei 2 ...

Rahova, Sector 5

701 m (25 min)

98 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
5

700 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Rahova

Rahova, Sector 5

743 m (8 min)

35 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

3.200 €
/ lună
2.201 €
17.02 € / mp / lună

Spatiu Comercial Zona 13 Septembrie

Rahova, Sector 5

188 mp utili