Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
10

11.550 €
/ lună 5.78 € / mp / lună

Euro Tower

Lacul Tei, Sector 2

489 m

2.000 mp utili
18E
2010
Agenție

1 lună în urmă
11

5.500 €
/ lună
5.900 €
13.75 € / mp / lună

Spatiu Birouri 400 mp in VIla zona Tei

Lacul Tei, Sector 2

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

2.990 €
/ lună 24.92 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial BeautyHub utilat mo ...

Lacul Tei, Sector 2

120 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
17

7.950 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Galeriile Belv ...

Lacul Tei, Sector 2

235 m (3 min)

265 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

2.742 €
/ lună 24.93 € / mp / lună

REC3001693 Vila Moderna pentru Activitati Premi ...

Lacul Tei, Sector 2

110 mp utili
1E
2014
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

150 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Oportunitate de afacere – Vila comercială stra ...

Lacul Tei, Sector 2

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
16

4.800 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

0% comision! Inchiriere birouri Barbu Vacarescu ...

Lacul Tei, Sector 2

861 m (11 min)

225 mp
2023
6E
Agenție

10 luni în urmă
9

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial, 50mp, curent trifazic, incalz ...

Lacul Tei, Sector 2

50 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
15

1.950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Lacul Tei strada Vidin suprafata 195 mp, cladir ...

Lacul Tei, Sector 2

195 mp
2005
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

1.490.000 €
/ lună 1,049.30 € / mp / lună

Teren Lacul Tei M3

Lacul Tei, Sector 2

803 m

4 camere
1.420 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
18

500.000 €
/ lună 3,787.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de investi?ie randament estima ...

Lacul Tei, Sector 2

743 m

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
20

2.990 €
/ lună 26.46 € / mp / lună

Vila de lux/120mp/ideala pentru Beauty Hub/clin ...

Lacul Tei, Sector 2

113 mp utili
2016
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

1.200 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

146 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

1.990 €
/ lună 28.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Medic stomatolog caut colaboraratori medici sto ...

Lacul Tei, Sector 2

37 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

290.000 €
/ lună 7,837.84 € / mp / lună

Cabinet stomatologic nou in Bucure?ti, 2 unitur ...

Lacul Tei, Sector 2

37 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu de Birou Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

2.700 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spatiu Comercial Lacul Tei

Lacul Tei, Sector 2

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
8

945.000 €
/ lună 1,502.38 € / mp / lună

Teren Parcul Circului- Barbu Vacarescu

Parcul Circului, Sector 2

La ~5km distanță

831 m

629 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

944.550 €
/ lună 1,501.67 € / mp / lună

Vand teren 630 mp Parcul Circului - BV Lacul Te ...

Parcul Circului, Sector 2

La ~5km distanță

586 m

629 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

2.542 €
/ lună
2.101 €
13.89 € / mp / lună

Spatiu birouri in vila | zona Stefan cel Mare | ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

731 m (9 min)

183 mp utili
2E
2000

Agenție

4 săptămâni în urmă
12

5.810 €
/ lună
4.802 €
13.74 € / mp / lună

Spatiu birouri in vila | zona Stefan cel Mare | ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

391 m (5 min)

423 mp utili
2E
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

42.350 €
/ lună
35.000 €
21.18 € / mp / lună

Comision 0! Spatii birouri in zona Barbu Vacare ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

453 m

2.000 mp utili
18E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

2.421 €
/ lună
2.001 €
21.42 € / mp / lună

Office Space for Lease | 80 to 500sqm availabl ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

113 mp utili
5E
2015
Agenție

2 luni în urmă
10

11.000 €
/ lună 17.19 € / mp / lună

BARBU VACARESCU - STEFAN CEL MARE, IMOBIL REPRE ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

743 m

640 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

2.574 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Pipera Busines ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

47 m

13.300 mp utili
13E
2009
Agenție

3 luni în urmă
12

1.588 €
/ lună
1.717 €
21.17 € / mp / lună

REC3001336 Spatiu de birouri 101 MP I De inchir ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

75 mp utili
5E
2008
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

31.308 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spatii de birouri in zona Barbu Vacarescu - Equ ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

742 m (9 min)

1.789 mp utili
11E
2020
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
6

4.297 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

myhive Metroffice – Birouri de inchiriat Dimitr ...

Barbu Văcărescu, Sector 2

La ~5km distanță

364 m

296 mp
Etaj 2 / 4
2016
4E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Lacul Tei, Sector 2

Lacul Tei, situat în Sector 2 al Bucureștiului, este o zonă bine conectată, cunoscută pentru accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru afaceri, având o piață imobiliară dinamică. Imoradar24.ro a analizat oferta de spaţii comerciale de închiriat, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.500 euro, cu oferte ce încep de la 750 euro și ajung până la 7.950 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 100 m², cu cele mai mari spații având 265 m² și cele mai mici de 33 m².
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel atragerea clienților.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 19 euro, cu valori variind de la 7 euro pentru cele mai accesibile spații până la 30 euro pentru cele premium.
  • Proprietăți cu terasă sau grădină: Prețul mediu pentru spațiile comerciale cu terasă sau grădină este de 4.800 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 20% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: 12% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru diferite tipuri de afaceri.