Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

160.000 €
/ lună 441.99 € / mp / lună

Proprietar Vand teren 362 mp, deschidere 12m, Z ...

Lacul Morii, Sector 6

62 m

362 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

215.280 €
/ lună 299 € / mp / lună

intravil. 720mp, fatada 58m, vanzare directa, s ...

Roșu

La ~5km distanță

720 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

18.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren Ograzeni 1850 m2

Roșu

La ~5km distanță

1.850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

23.500 €
/ lună 652.78 € / mp / lună

Fast Food - Militari Residence

Roșu

La ~5km distanță

36 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

650 €
/ lună 10.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial Militari Residence - 650 EUR

Roșu

La ~5km distanță

63 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună
8.000 €
0.60 € / mp / lună

Închiriez teren Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Productie Depozitare

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren sector 6

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

135.000 €
/ lună 192.86 € / mp / lună

Teren Giulesti Sarbi

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.000 €
/ lună

Spatiu de inchiriat

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.765 €
/ lună 19.61 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

100.000 €
/ lună 476.19 € / mp / lună

Proprietar - Teren 210 mp Giulesti pozitie stra ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

210 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii depozitare sau diverse activi ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

1.500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 30.30 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

4.900 €
/ lună 9.07 € / mp / lună

Editura NICULESCU inchiriaza spatii birouri la ...

Regie, Sector 6

La ~5km distanță

437 m (5 min)

540 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună 24.50 € / mp / lună

Spatiu Comercial Prelungirea Ghencea Nr.145 Bra ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

20 mp utili
20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

57.900 €
/ lună 266.82 € / mp / lună

Teren Prelungirea Ghencea, str Poiana Verde, se ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

217 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

300 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Teren pentru asociere in scopul amenajarii unei ...

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

350 €
/ lună 0.23 € / mp / lună

Închiriez teren 1500 m,ieftin

Prelungirea Ghencea, Sector 6

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Ion Mihalache 35

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

48 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

450 €
/ lună 9 € / mp / lună

Aparent de inchiriat

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

965 m

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
19

1.200 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spa?iu ideal cabinet multi-specialita?i 105 mp ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

105 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou Apartament OpenSpace Piata Mures

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

2.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiul comercial de inchiriat : Ion Mihalache ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

49 €
/ lună

Inchiriez loc parcare STUPCA/ UVERTURII RESIDEN ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

1.450 €
/ lună 6.59 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat potrivit pentru birouri sau ...

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

530 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

Spatiu comercial bulevardul Uverturii

Uverturii, Sector 6

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatii birouri 100 mp - direct proprietar - eta ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.999 €
/ lună 8.23 € / mp / lună

hala 293 mp- sos Chitilei

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

243 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

269 €
/ lună 16.81 € / mp / lună

Spatiu pentru birou sau depozit

Lujerului, Sector 6

La ~5km distanță

16 mp utili