Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
6

850 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu Birouri Drumul Sarii - Academia Militara ...

Drumul Sării, Sector 6

933 m (12 min)

4 camere
103 mp
Etaj 3 / 3
2015
Agenție

9 luni în urmă
7

1.275 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu birou, activitati artistice - zona Razoa ...

Drumul Sării, Sector 6

200 m

150 mp
3E
Agenție

9 luni în urmă
15

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium Drumul Sării – Răzoar ...

Drumul Sării, Sector 6

100 mp utili
1996

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

885 €
/ lună 9.94 € / mp / lună

Spatiu birouri Drumul Sarii.

Drumul Sării, Sector 6

89 mp utili
3E
2010
Agenție

10 luni în urmă
7

170.000 €
/ lună
175.000 €
688.26 € / mp / lună

Teren de vanzare 247 mp Drumul Sarii - Panduri ...

Drumul Sării, Sector 6

390 m

247 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
1

1.600 €
/ lună 24.62 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Margeanului - Sebastian

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

65 mp utili
2011
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

2.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu de birou 200 mp, parter,cu posibilitate ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

480 m

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

800 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spa?iu Demisol 106 mp | Intrare Separata + Toat ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

106 mp utili

Agenție

1 lună în urmă
11

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Sebastian - Dunavat cu teren ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

50 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
9

800 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spa?iu Demisol 106 mp | Intrare Separata + Toat ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

106 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

4.235 €
/ lună
3.500 €
38.15 € / mp / lună

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

535 m (7 min)

111 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
9

4.053 €
/ lună
3.350 €
39.35 € / mp / lună

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

808 m (10 min)

103 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
6

1.799 €
/ lună 27.68 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Mărgeanului - Sebastian

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

65,6 mp utili
2E
2011
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial cu teren si 2 locuri de parcar ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
9

800 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spa?iu Demisol 106 mp | Intrare Separata + Toat ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

106 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

1.100 €
/ lună 44 € / mp / lună

Spatiu Comercial Petre Ispirescu - Sebastian

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

676 m (8 min)

25 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

3.500 €
/ lună 31.53 € / mp / lună

Spatiu comercial imobil nou Sebastian- Razoare.

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

111 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

4.499 €
/ lună 10.00 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Mărgeanului - Sebastian

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

450 mp utili
2E
2011
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.761 €
/ lună
1.456 €
9.68 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat in Năsăud Shoppin ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

888 m

182 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5.500 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial Sebastian Rahova

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

799 €
/ lună 22.19 € / mp / lună

Spatiu comercial-Calea Rahovei-Sebastian- Petre ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

36 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

2.000 €
/ lună 12.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 162.17mp - zona S ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

162,17 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

600 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Vand unit dentar cu alte accesorii sau inchirie ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Sebastian-Calea Rahovei / Spatiu Stradal la Par ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

946 m

70 mp utili
8E
1986
Agenție

6 luni în urmă
7

400 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Sebastian

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

800 €
/ lună 7.55 € / mp / lună

Spatiu 106 mp, intrare separata, utilitati incl ...

Sebastian, Sector 5

La ~5km distanță

743 m

106 mp utili
Agenție

Ieri
10

14.828 €
/ lună 0.99 € / mp / lună

Crystal Tower

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

699 m

15.000 mp utili
15E
2011
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Dorobanti, imobil renovat P+3

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

660 mp utili
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

4.500 €
/ lună 47.87 € / mp / lună

Zona Dorobanti sp 94 mp vitrina 10 ml vizibilia ...

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

94 mp utili
1980
Agenție

Ieri
32

500 €
/ lună 23.81 € / mp / lună

Birouri private, spatii creative in vila de lux ...

Dorobanți, Sector 1

La ~5km distanță

857 m (7 min)

21,53 mp utili
3E
2000

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Drumul Sării, Sector 6

Drumul Sării, situat în Sector 6 al Bucureștiului, este o zonă accesibilă, cu o rețea de transport public bine dezvoltată, inclusiv acces facil la stațiile de metrou. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 850 euro, cu oferte ce încep de la 850 euro și ajung până la 4.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 102 m², cu cele mai mari având 345 m² și cele mai mici de 89 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, oferind opțiuni variate pentru afaceri.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând astfel mobilitatea clienților și angajaților.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 158 de zile, indicând o piață activă.

Drumul Sării, Sector 6, este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, bine conectate la transportul public. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!