Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
6

2.001 €
/ lună 23.54 € / mp / lună

Spatiu comercial -85mp-Harmanului

Hărmanului, Brașov

85 mp utili
4E
1980
Agenție

9 luni în urmă
3

1.100 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu ideal pentru cabinet medical ...

Hărmanului, Brașov

110 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

144.000 €
/ lună 9 € / mp / lună
192.000 €

Teren exceptional pentru investitii industriale ...

Hărmanului, Brașov

16.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă

68 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren 790 mp izvor

Hărmanului, Brașov

790 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

3.800 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Spatiu - showroom - Restaurant Harmanului- # Ro ...

Hărmanului, Brașov

320 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

70 mp utili
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Vad comercial deosebit zona rezidentiala

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

90 mp utili
2000
Agenție

10 luni în urmă
1

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala modulara 1000mp, zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
5

687 €
/ lună 18.08 € / mp / lună

Spa?iu comercial 38 mp | Vitrina stradala | Zon ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

38 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Parcele gradina 400 mp 13.000 | Intravilan | Tr ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

740 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Hala depozitare, 108 mp, rampa incarcare, Triaj ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

108 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPATIU BIROURI I 70 MP I CENTRUL CIVIC

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

900 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 3 camere, 70 mp, Triaj Bra ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
13

2.500 €
/ lună 5.48 € / mp / lună

Hala industriala productie/depozitar/logistica, ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

456 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 1000 mp de inchiriat in faza I Modulis

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

1.000 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45.000 €
/ lună 5.87 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 7667mp, Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

7.667 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

740 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Curte, Hala depozit si Birouri in Triaj cu acce ...

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

106 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 100 MP I TRIAJ

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

99 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

511.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren Intravilan I 25 Euro/ mp I Brasov - Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

20.440 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
13

559.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren industrial Brasov zona Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

5.592 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

1.330 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala productie/Spatiu productie

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

15.200 €
/ lună 33.78 € / mp / lună
15.600 €

Teren intravilan Gradini Brasov-Triaj

Triaj, Brașov

La ~5km distanță

450 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

2.999 €
/ lună 3.95 € / mp / lună

Hala 550 mp,birouri si vestiare 210, 4 e/mp

Centură, Brașov

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
8

159.450 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan, 5315 mp, Centura Brasov

Centură, Brașov

La ~5km distanță

5.315 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

620 €
/ lună 5.34 € / mp / lună

Birouri in vecinatatea Cargus, Curtea de Apel, ...

Centură, Brașov

La ~5km distanță

116 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren centura Brasov pretabil investitie 5 euro ...

Centură, Brașov

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

17.407 €
/ lună 7.91 € / mp / lună

oportunitate, arabil zona de boom imobiliar Izv ...

Centură, Brașov

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

3.300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Showroom,birouri,depozitare

Centură, Brașov

La ~5km distanță

1.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Teren cu hala de inchiriat - str. 13 Dec

Centură, Brașov

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

900 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Hala industriala 117 mp, Centura Brasov

Centură, Brașov

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Harmanului, Brașov

Harmanului, situat în apropierea Brașovului, oferă un mediu comercial accesibil, ideal pentru antreprenori și afaceri în dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte care încep de la 600 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 63 m², cu cele mai mici având 47 m² și cele mai mari ajungând până la 1.000 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre spațiile disponibile au 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: Zona beneficiază de o infrastructură bună, facilitând accesul clienților și furnizorilor.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Harmanului este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!