Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

TEREN intravilan 1.700 mp Balciu - zona Bazei S ...

Balciu

1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez teren

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

3.176 €
/ lună
2.625 €
4.36 € / mp / lună

Hala 729 mp, H - 2.5 metri, Miroslava - zona Pr ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
3

1.528 €
/ lună
1.263 €
5.09 € / mp / lună

Hala 300 mp, inaltime 6,9, zona Parc Logistic Z ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.500 €
/ lună 26.60 € / mp / lună

Parcele Vorovesti Miroslava | 470 mp | Utilitat ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

43.920 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 549 mp, 23 ml deschidere Miros ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

549 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

7.516 €
/ lună
6.212 €
7.80 € / mp / lună

Hala 963 mp cu birouri 200 mp de inchiriat in M ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
4

12.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala 2400 mp de inchiriat in Miroslava Iasi

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
3

6.655 €
/ lună
5.500 €
6.66 € / mp / lună

Parc Logistic Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
11

3.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Hala de inchiriat 480 mp deschidere directa la ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

135.000 €
/ lună 29.35 € / mp / lună

Vand Teren Miroslava Autorizatie 2 Duplexuri 46 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

409.000 €
/ lună 64.96 € / mp / lună

Teren intravilan Centura Ciurbesti Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

6.296 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

102.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Miroslava!

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 30.77 € / mp / lună

3900 mp Miroslava ( Balciu spre Valea Adanca )

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 39.59 € / mp / lună

27.000e Teren intravilan Miroslava-Vorovesti 68 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

682 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

44.500 €
/ lună 68.89 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Ezareni, Miroslava, 646 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

646 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren ?i spatiu de inchiriat .

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

55.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare + autorizatie Parter + Etaj, V ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

370 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
/ lună 21.28 € / mp / lună

Teren Vorovesti- perfect pt investitie

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

5.760 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 960mp, Bratuleni - parc - Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

960 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

260.000 €
/ lună 149.00 € / mp / lună

Teren de vanzare - Iasi - Soseaua Voinesti - Ka ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.745 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.250.000 €
/ lună 5,000.00 € / mp / lună

Spațiu comercial modern - peste 20 de locu ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

250 mp utili
3E
Agenție

10 luni în urmă
3

2.541 €
/ lună
2.100 €
5.08 € / mp / lună

Hala 500 mp, inaltime 6,9, zona Parc Logistic Z ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,541 € și 3.049 €
Agenție

10 luni în urmă
2

1.597 €
/ lună
1.320 €
4.24 € / mp / lună

Hala 377 mp, H - 3 metri, Miroslava - zona Prim ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
3

375.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

TEREN EXTRAVILAN 15.000 mp | Miroslava Valea Ad ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

73.000 €
/ lună 110.61 € / mp / lună

Teren intravilan 660

Valea Adâncă

La ~5km distanță

660 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

8 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat , zona Cug - spit ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

297 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pizzerie +vanzare echipamente ...

Valea Adâncă

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

65.000 €
/ lună 118.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Valea Adanca

Valea Adâncă

La ~5km distanță

550 mp teren