Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral in Mun. BAILESTi ...

Ultracentral, Băilești

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

2.626 €
/ lună 0.97 € / mp / lună

Vand teren Mun. Bailesti

Central, Băilești

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.300 €
/ lună 5.91 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial zona centrala Bai ...

Ultracentral, Băilești

220 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

29 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, depozitare productie

Central, Băilești

3.584 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

1900m teren intravilan in satul Boureni la 7km ...

Boureni

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

155.000 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren 2500 mp Malu Mare, deschidere la drum asf ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

6.500 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren extravilan Cosoveni 500-1500 mp

Galicea Mare

La ~10km distanță

500 mp teren

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

350.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren cu deschidere la 2 strazi, 5000mp, zona S ...

Galicea Mare

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren extravilan comuna Pielesti

Galicea Mare

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

50.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Teren de vanzare, 900 mp, Drumul European Isaln ...

Izvoare

La ~15km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

204.000 €
/ lună 1.30 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in Urzicuta, Dolj

Urzicuța

La ~15km distanță

157.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

576 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Inchiriere fost spatiu comercial

Piscu Vechi

La ~20km distanță

44 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.700 €
/ lună 2.47 € / mp / lună

Teren extravilan 10.000 mp ~ Maglavit ~ Dolj

Maglavit

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren in Com. Bucovat si com. Malu Mare

Întorsura

La ~20km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 6.06 € / mp / lună

Teren 3300 mp Giurgita

Giurgița

La ~25km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

8.000 €
/ lună 6.96 € / mp / lună

Teren si casa in Goicea-Dolj

Goicea

La ~25km distanță

1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat centru

Gubaucea

La ~30km distanță

120 mp utili