Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
18

97.000 €
/ lună 898.15 € / mp / lună

Spa?iu comercial cu apartament la pachet, de va ...

Traian, Baia Mare

108 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 8.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat| Strada Moldovei|

Traian, Baia Mare

123 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 7.73 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Baia Mare

Traian, Baia Mare

194 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună 8.11 € / mp / lună

Bd. Traian in zona H. Mara, Spatiu comercial cu ...

Traian, Baia Mare

148 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.700 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Spatiu Comercial, parter, 175 mp, Ultracentral, ...

Traian, Baia Mare

175 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

2.311 €
/ lună 12.10 € / mp / lună

Bd. Traian, spatiu comercial de inchiriat, 90 m ...

Traian, Baia Mare

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

850 €
/ lună 12.88 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Traian 7

Traian, Baia Mare

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

189.000 €
/ lună 1,512.00 € / mp / lună

Spatiu comercial 125 mp

Traian, Baia Mare

125 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

100 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren,zona cu poten?ial/energie verde/alte vari ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

300.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

1.500 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu comercial LA PARTER | DE INCHIRIAT |

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

798 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

786 €
/ lună
650 €
9.83 € / mp / lună

SPATIU BIROURI zona Centrala finisat la cheie 8 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

80 mp
2008
3E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 786 € și 787 €

Agenție

10 luni în urmă
9

350 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Ultracentral Inchiriere spatiu pentru birouri ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

45 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez HALA NOUA ,str.Oborului

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

2.500 €
/ lună 4.69 € / mp / lună

Hale cu suprafete intre 144 - 502 mp, proximita ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

533 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

3.500 €
/ lună 22.15 € / mp / lună

Spatiu comercial, ultracentral, Bulevardul Bucu ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

158 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hale productie si birouri in Baia Mar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

2.500 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Oportunitate Investi?ie Proprietate Industriala ...

Sud, Baia Mare

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
1

849 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial 145mp. Baia Mare ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

145 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

580 €
/ lună 10.18 € / mp / lună

DE INCHIRIAT: Spatiu comercial modern cu parcar ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

57 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă

0 €
/ lună

Dau in chirie SPATIU COMERCIL ,in suprfata de 4 ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

44 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial pentru diverse af ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

135.000 €
/ lună 385.71 € / mp / lună

Teren cu potential de dezvoltare, 350 mp, zona ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

350 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
13

600 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Pizzerie de inchiriat in suprafata de 48mp in z ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

48 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
14

740 €
/ lună 10 € / mp / lună

inchiriere - Spatiu de birouri situata in Piata ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.990 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala de inchiriat Baia Mare-530mp

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

530 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

800 €
/ lună 10.26 € / mp / lună

Spatiu comercial Bulevardul Republicii

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

78 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

850 €
/ lună
900 €
8.50 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu modern 100 mp ultra ...

Ultracentral, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Parcul Mara - spa?iu de inchiriat !

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

220 mp utili
1970
Agenție

2 luni în urmă
9

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | zona Gheorghe S ...

Central, Baia Mare

La ~5km distanță

90,6 mp utili
1975

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Traian, Baia Mare

Traian, un cartier din Baia Mare, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de circulație și facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.000 euro, cu oferte ce încep de la 1.000 euro și ajung până la 1.530 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 100 m², cu cele mai mari având 200 m² și cele mai mici de 40 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 14% dintre oferte sunt pentru spații cu 3 sau mai multe camere.
  • Accesibilitate: 43% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 127 de zile, indicând o piață activă.

Traian, Baia Mare, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale disponibile în Traian!