Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună 9.43 € / mp / lună

Spațiu comercial de 53mp de închiriat în zona D ...

Decebal, Baia Mare

53 mp utili
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL - zona Semiluna , Baia Mare

Decebal, Baia Mare

120 mp utili
10E
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial - Birouri DE INCHIRIAT– G ...

Decebal, Baia Mare

242 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

1 lună în urmă
3

2.420 €
/ lună 10 € / mp / lună

NEW! Spatiu Comercial-Birouri DE INCHIRIAT–Geor ...

Decebal, Baia Mare

2022

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, Iuliu Maniu, 55m ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.460 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez doua spatii comerciale , alaturate , ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

346 mp utili
Agenție

Azi
6

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 100 mp, Zona Facu ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Birou premium de inchiriat

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

85 mp utili
6E
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună
600 €
9.09 € / mp / lună

De inchiriat - Spatiu comercial Ultracentral - ...

Săsar, Baia Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare, 600 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.300 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Dau in chirie spatiu comercial,vis a vis de Spi ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
/ lună 22.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | Baia Mare | zona ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

1.305 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 54.55 € / mp / lună

Teren intravilan, 22 arii, zona Independentei - ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
15

2.400 €
/ lună
149.000 €
8 € / mp / lună

Spatiu stradal de inchiriat

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.250 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 102 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

102 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.615 €
/ lună 8.03 € / mp / lună

Spa?ii de birouri zona Independen?ei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

201 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 100 mp, zona Independentei

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

100 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

145.000 €
/ lună 1,705.88 € / mp / lună

SPATIU de vanzare Independentei langa VIVO, zon ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
10

1.331 €
/ lună
1.100 €
7.16 € / mp / lună

Spațiu de birouri ultracentral

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

5 camere
186 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

8 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren de închiriat – 3.000 mp+ – la bulevard pr ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
10

501 €
/ lună 5.57 € / mp / lună

Birouri / spații de lucru de închiriat – etaj 1 ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
11

351 €
/ lună
450 €
3.90 € / mp / lună

Spațiu comercial 90mp de închiriat cu front la ...

Independenței, Baia Mare

La ~5km distanță

90 mp utili
1E
2010
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 34mp de inchiriat in zona D ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

34 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

900 €
/ lună 6 € / mp / lună

Margeanului, spatiu birouri, 150mp

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

200 €
/ lună 20 € / mp / lună

ZONA MARGEANULUI clădire birouri, finisat& ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

10 mp
1998
1E
Agenție

9 luni în urmă
20

2.025 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE 260mp si parte birouri 150mp fi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

2E
Agenție

9 luni în urmă
17

1.844 €
/ lună
1.524 €
1.60 € / mp / lună

Zona Margeanului HALA industriala +birouri +dep ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
12

1.000 €
/ lună

Hală / spațiu comercial de închi ...

Depozitelor, Baia Mare

La ~5km distanță