Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 8
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

19 €
/ lună 0.95 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat, fara comision

Central, Adjud

20 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala 200 mp si teren 1000 mp/Adjud/Vrancea

Est, Adjud

Agenție

2 luni în urmă
12

4.797 €
/ lună 7.38 € / mp / lună

Spațiu comercial la E85 Adjud/ Vis a vis de spi ...

Central, Adjud

650 mp utili
2.262 mp teren
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

900 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan la E85 / Adjud/ Langa Rompetro ...

Est, Adjud

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

200 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Spatii de inchiriat langa Policlinica Veche Adj ...

Central, Adjud

4 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2008
Agenție

Mai mult de un an
7

900 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

Teren imprejmuit/ Foarte aproape de E85

Est, Adjud

2.674 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

199.000 €
/ lună 568.57 € / mp / lună

Cladire istorica P+1, 428 mp Ultracentral Adjud

Ultracentral, Adjud

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.320 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Adjud

572 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

200 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Adjud

18 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

100.000 €
/ lună 83.33 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1200 m2, Adjud, Vrancea

Central, Adjud

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

16.000 €
/ lună 16.84 € / mp / lună

Teren intravilan 950mp (loc de casa)

Central, Adjud

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Adjud, 2.8Ha, deschidere 108m ...

Central, Adjud

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, in Adjud

Central, Adjud

360 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

1.000 €
/ lună 2.27 € / mp / lună

Hala 440 mp/ Adjud/Vrancea

Adjud

440 mp utili
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial!

Adjud

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Adjud - de inchiriat

Adjud

70 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 23.08 € / mp / lună

Teren intravilan Adjudu Vechi

Adjudu Vechi

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

48.000 €
/ lună 15.34 € / mp / lună

Teren intravilan 3129 mp | Deschidere 28 ml / L ...

Homocea

La ~5km distanță

3.129 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

13.500 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Teren intravilan 1121 mp- Paunesti, zona Novace ...

Păunești

La ~10km distanță

1.121 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
3

12.235 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren agricol Ruginesti/La granita cu Umbraresc ...

Anghelești

La ~10km distanță

6.797 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Teren extravilan - Padure de vanzare in Beresti ...

Berești

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

inchiriez hala 250 mp 3 usi 5m inaltime

Berești

La ~10km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

12.500 €
/ lună 21.55 € / mp / lună

Vand teren de casa

Berești

La ~10km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

39.900 €
/ lună 7.87 € / mp / lună

Teren intravilan in sat Pradais comuna Huruiest ...

Prădaiș

La ~10km distanță

5.069 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN2 E85 in Sascut, judetu ...

Sascut

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

24.000 €
/ lună 1.17 € / mp / lună

De vanzare doua hectare teren extravilan Corbit ...

Rădăcinești

La ~15km distanță

20.513 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

60.000 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Teren intravilan zona Gura Calnaului

Ciorani

La ~15km distanță

7.266 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

1.200.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Complex turistic si ferma piscicola ~ Caiuti ~ ...

Boiștea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Nicolae Balcescu, Cladire D+P+E+M, 1.200 mp

Valea Seacă

La ~20km distanță

1.000 mp utili
4E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Adjud, Județul Vrancea

Adjud, un oraș situat în inima Județului Vrancea, oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită poziției sale strategice și accesibilității. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 900 euro, cu oferte care încep de la 199 euro și ajung până la 1.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 150 m², cu cele mai mari spații având 440 m² și cele mai mici de 100 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 17% din oferte fiind clasificate ca fiind la prețuri accesibile, comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 171 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Adjud reprezintă o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Adjud și nu rata cele mai noi oferte!