Case Terenuri
Proprietăți unice: 40
Proprietari: 8
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
20

109.000 €

Comision0% Casă cu vedere spre lac și ...

Vulcan

4 camere
144 mp
911 mp teren
2005
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
31

299.900 €

CASA SASEASCA comuna VULCAN,zona foarte buna,te ...

Vulcan

12 camere
420 mp
3.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
8

74.000 €
4.93 € / mp

Teren de vanzare pentru investitie

Vulcan

15.000 mp teren
Extravilan
Fâneață

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
9

190.000 €

2 Case renovate, gata de mutat. Zona Vulcan

Vulcan

5 camere
180 mp
490 mp teren
1995
Agenție

6 luni în urmă
9

184.700 €

REDUCERE!! Vulcan – casă de vânzare cu panoramă ...

Vulcan

3 camere
142 mp
500 mp teren
2016
Agenție

7 luni în urmă
19

112.200 €
34 € / mp

Teren Intravilan 3.300 mp in fata lacului &#82 ...

Vulcan

3.300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

65.000 €

Casă de vânzare – Colonia 1 Mai 65.000 EURO

Vulcan

2 camere
51 mp
1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
18

175.000 €

Casă deosebită cu garsonieră separată – Vulcan

Vulcan

6 camere
200 mp
650 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
20

255.000 €

Casa de vacanta in inima padurii, 150 mp/utili, ...

Vulcan

5 camere
150 mp
1.960 mp teren
2014
Agenție

8 luni în urmă
20

210.800 €
31 € / mp

Teren intravilan 6800 mp, zona Lacuri Vulcan, B ...

Vulcan

6.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

84.000 €
20 € / mp

Comision0% Teren recreational 4200mp Vulcan Bra ...

Vulcan

4.200 mp teren
f.s. 34 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

159.500 €
27.74 € / mp

Teren extravilan de vanzare -5750 mp- deschider ...

Vulcan

5.750 mp teren
f.s. 17 m
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
28

249.900 €

Casă / Vilă Săsească cu 6 camere de vânzare in ...

Vulcan

6 camere
187 mp
494 mp teren
1931
Agenție

9 luni în urmă
9

135.000 €

Casa singur in curte Vulcan -Central

Vulcan

5 camere
86 mp
1.250 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

10 luni în urmă
6

17.000 €
2.93 € / mp

De vanzare Teren extravilan in Vulcan | 5.800 m ...

Vulcan

5.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

61.504 €
50.830 €
48.31 € / mp

Teren cu priveliste superba in Vulcan

Vulcan

1.273 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
34

265.000 €

Casa 4 camere libera la vanzare, pozitie deoseb ...

Vulcan

4 camere
140 mp
2.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

212.800 €
10 € / mp

Vulcan- Teren Extravilan de Vanzare- 21280 mp

Vulcan

21.280 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
10

84.000 €
20 € / mp

Teren 4200mp cu potențial turistic în ...

Vulcan

4.200 mp teren
f.s. 28 m
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

25.000 €
5 € / mp

Teren 5,000mp Vulcan / DN 112A

Vulcan

5.000 mp teren
f.s. 38.599998474121 m
Agenție

Mai mult de un an
18

265.000 €

Vila cu Teren Generos

Vulcan

6 camere
180 mp
1.750 mp teren
f.s. 7 m
Agenție

Mai mult de un an
20

249.900 €

Casa 5 camere Vulcan,teren 1600 mp

Vulcan

5 camere
164 mp
1.600 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
18

175.000 €
211.750 €

Proprietate saseasca cu 2 corpuri de casa, Comu ...

Vulcan

5 camere
180 mp
439 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
18.50 € / mp

Vand 2000 mp Vulcan - zona cabane

Vulcan

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
18.50 € / mp

Vand 2000 mp Vulcan - zona cabane

Vulcan

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.500 €
71.75 € / mp

Teren de vanzare in Vulcan Zona in plina dezvol ...

Vulcan

676 mp
676 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

119.000 €
15.87 € / mp

Teren langa Raul Vulcanita - 7200mp

Vulcan

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

70.000 €
25 € / mp

Teren in Vulcan pentru case de vacanta - panora ...

Vulcan

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

69.200 €
20 € / mp

Teren in Vulcan pentru casa de vacanta - panora ...

Vulcan

3.460 mp
3.460 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

42.000 €
21 € / mp

Teren extravilan Vulcan - zona cabane

Vulcan

2.000 mp
2.000 mp teren