Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

74.000 €

Casa de vanzare 2 camere 2340 mp teren in Comun ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
2.340 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

80.000 €

Apartament 2 camere decomandat, mobilat, 2 balc ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 3
2008
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €
116.67 € / mp

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Părău

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

21.500 €
21.94 € / mp

Teren in inima ?arii Fagara?ului -980 mp- lini? ...

Părău

La ~5km distanță

980 mp
980 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
13.84 € / mp

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp
1.770 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

37.000 €

Propietate in Venetia de Sus

Părău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

69.990 €

COMISION 0% | CASA DE VANZARE| GRID| 609 MP TER ...

Părău

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
609 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

1.499.990 €

Pensiune - hotel de vanzare / parteneriat, Pred ...

Părău

La ~5km distanță

4 camere
1.800 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €

Tiny House-cu/fara teren sat. Grid - 40 km de B ...

Părău

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
1.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

39.432 €
6 € / mp

Teren 6,572 mp/Grid/ Comision 0% Intravilan/Con ...

Părău

La ~5km distanță

6.572 mp
6.572 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
20

79.900 €

COMISION 0% | DE VANZARE|PERSANI| 1068 MP TEREN ...

Părău

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
1.068 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

325.000 €

Pensiune cu 6 Camere

Părău

La ~5km distanță

3 camere
257 mp
Agenție

9 luni în urmă
5

39.200 €

Casa de vanzare in Grid 87 mp utili + anexe bec ...

Părău

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
87 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

50.000 €

Casa la Tara 3 camere 80 mpu teren 3000 mp Vene ...

Veneția de Sus

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
3.000 mp teren
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

37.000 €

Propietate in Venetia de Sus

Veneția de Sus

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

165.000 €

Vand casa cu teren Comana de Sus, BV.

Comana

La ~5km distanță

10.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

170.000 €

Refugiu in Inima Mun?ilor I Casa in Moeciu I Br ...

Comana

La ~5km distanță

4 camere
196 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

30.000 €
24.94 € / mp

Vand teren intravilan Comana de Jos jud Brasov

Comana

La ~5km distanță

1.203 mp
1.203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

120.000 €

Casa de vanzare in Comana de Jos

Comana

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

110.000 €

Casa de vanzare

Crihalma

La ~5km distanță

3 camere
200 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

65.000 €

Tiny House-cu fara teren sat. Grid - 40 km de B ...

Grid

La ~5km distanță

3 camere
42 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

79.900 €

Comision 0% | De Vanzare|Persani| 1068 Mp Teren ...

Grid

La ~5km distanță

4 camere
220 mp
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
21

69.990 €

COMISION 0% | CASA DE VANZARE| GRID| 609 MP TER ...

Grid

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
609 mp teren
1945
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €

Tiny House-cu/fara teren sat. Grid - 40 km de B ...

Grid

La ~5km distanță

3 camere
48 mp
Agenție

2 luni în urmă
6

21.500 €
21.94 € / mp

Teren în inima Țării Făgărașului -980 mp- liniș ...

Grid

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

39.200 €

Casa de vanzare in Grid 87 mp utili + anexe bec ...

Grid

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
1.000 mp teren
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.432 €
6 € / mp

Teren 6,572 mp/Grid/ Comision 0% Intravilan/Con ...

Grid

La ~5km distanță

6.572 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

2.500.000 €
1 € / mp

Teren Sercaia 250 ha

Șercaia

La ~5km distanță

f.s. 1000 m
Extravilan
Agricol