Proprietăți unice: 8
Proprietari: 5
Agenție

8 luni în urmă
60

153.900 €

Casă / Vilă de lux cu 5 camere de vânzare în Va ...

Vadu Moldovei

5 camere
178 mp
4.923 mp teren
2014
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
23

125.000 €

Casa de vanzare in Vadu Moldovei, Jud. Suceava

Vadu Moldovei

8 camere
670 mp
1.820 mp teren
f.s. 19.5 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

87.000 €

Casa de vanzare Vadu Moldovei Suceava

Vadu Moldovei

4 camere
92 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

120.000 €

Casa de vanzare.

Vadu Moldovei

4 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

134.960 €

Spatiu Comercial de vanzare in Vadu Moldovei E ...

Vadu Moldovei

230 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

150.000 €

Casa de vanzare

Vadu Moldovei

6 camere
4.800 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

185.000 €

Casa individuala - Teren 9.300 mp - Finisata/Mo ...

Vadu Moldovei

3 camere
200 mp
9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

42.000 €

Casa + Teren Vadu Moldovei (deschidere la E85)

Vadu Moldovei

1.806 mp
1.806 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă

255.000 €

Duplex in zona lini?tita | Dumbravi?a |

Dumbrăvița

La ~5km distanță

130 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

61.500 €

Vand spatiu comercial dumbravita

Dumbrăvița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €
5 € / mp

Teren intravilan 7000 mp Boroaia,acces, parau,u ...

Boroaia

La ~5km distanță

7.000 mp teren

Agenție

3 zile în urmă
3

110.400 €
64.98 € / mp

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Boroaia

La ~5km distanță

1.699 mp
1.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

45.000 €

Teren + casa de vanzare

Fântâna Mare

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

65.000 €

Casa in comuna Fantana Mare

Fântâna Mare

La ~5km distanță

6.500 mp
5.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

85.500 €
19 € / mp

Teren intravilan | Fantana Mare | T-7268

Fântâna Mare

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

30.000 €

SE VINDE Casa veche + 800mp teren, Sat Spatares ...

Fântâna Mare

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

119.000 €
26.44 € / mp

Teren intravilan Fantana Mare

Fântâna Mare

La ~5km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

42.000 €
16.80 € / mp

Teren intravilan| Toate utilita?ile | Direct de ...

Fântâna Mare

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
20

495.000 €

Casa si Spatiu Afacere in Rusii Manastioara - S ...

Ruși

La ~5km distanță

444 mp
2.167 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

140.000 €

Casa de vanzare Jud. Suceava Localitatea Rusii ...

Ruși

La ~5km distanță

2 camere
300 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

7 €
0 € / mp

Teren extravilan utilitati la limita terenului

Spătărești

La ~5km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

3.800 €
1 € / mp

Vand teren intravilan sat spataresti

Spătărești

La ~5km distanță

3.800 mp teren
f.s. 22 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

400.000 €

Vila 410 mp utili com. Fantana Mare, langa Falt ...

Cotu Băii

La ~5km distanță

4 camere
410 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

28.000 €

Casa batraneasca

Huși

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

130.000 €

Vand case + anexe si gradina 1355 mp

Șoldănești

La ~10km distanță

5 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

156.800 €

Casa de Vanzare Suceava Arghira

Preutești

La ~10km distanță

5 camere
200 mp
2.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

10 €

Spatiu comercial de inchiriat in Preutesti Suce ...

Preutești

La ~10km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

110.000 €

Vand apartament superb

Forăști

La ~10km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 3
Agenție

5 zile în urmă
10

36.000 €
5.80 € / mp

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp prntru con ...

Roșiori

La ~10km distanță

6.209 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
10

36.000 €
5.81 € / mp

SE VINDE Teren intravilan de 6200mp in Rosiori, ...

Forăști

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții