Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 zile în urmă
4

80.000 €
10 € / mp

Teren intravilan, 8000 mp, DN 71

Văcărești

8.000 mp
8.000 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

5 zile în urmă
1

135.000 €
9.15 € / mp

Teren 1.5 Ha Vacaresti Utilitati Ideal Investit ...

Văcărești

14.753 mp
14.753 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

225.000 €

Domeniu privat, 12.500 mp teren, satul Viisoara ...

Văcărești

144 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €
33.33 € / mp

Vazare teren casa sat Udresti, comuna Ulmi, jud ...

Udrești

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

36.000 €
10 € / mp

Teren intravilan+extravilan Targovi?te ( Udrest ...

Udrești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

150.000 €

casa in constructie

Bungetu

La ~5km distanță

6 camere
840 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

80.640 €
2 € / mp

Lac si pasune de vanzare

Lucieni

La ~5km distanță

40.320 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

30.000 €
5.50 € / mp

Teren, 5453 mp, zona Suta Seaca

Lucieni

La ~5km distanță

5.453 mp
5.453 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
19

135.000 €

Casa Verde, 349 mp, 1.038 mp teren Super Oferta ...

Lucieni

La ~5km distanță

8 camere
1.038 mp
1.038 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

11.000 €
4.40 € / mp

Teren extravilan, 2500 mp, zona Lucieni

Lucieni

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

11.000 €
4.40 € / mp

Teren extravilan, 2500 mp, zona Lucieni

Lucieni

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

99.900 €

Spatiu 245 mp cu 10 parcari, curte logistica si ...

Raciu

La ~5km distanță

245 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
13

65.000 €

Casa renovabila 2,2 arii taren in Raciu

Raciu

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
2.240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

53.000 €

Casa de vanzare la Raciu

Raciu

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

122.000 €

Casa de vanzare in Colanu strada Principala

Colanu

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

58.000 €

Vand apartament Targoviste

Colanu

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

65.000 €

vand apartament micro 6 targoviste

Colanu

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.000 €

Vand casa noua, Bratestii de Jos, DB, la 2 km d ...

Brăteștii de Jos

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

2 luni în urmă
1

65.000 €

Vanzare casa Targoviste

Matei Voievod, Târgoviște

La ~5km distanță

3 camere
146 mp
715 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

108.000 €

Vanzare proprietate- casa si teren Persinari Da ...

Perșinari

La ~5km distanță

5 camere
288 mp
2.220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

3.635.725 €
3.004.732 €
36.60 € / mp

Teren industrial de vanzare 9.9 ha Targoviste - ...

Ulmi

La ~5km distanță

99.330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

210.000 €

Casa noua de vanzare - Ulmi, strada Grecului

Ulmi

La ~5km distanță

4 camere
155 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

100.000 €
120.000 €

Casa + teren de vanzare

Ulmi

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

43.500 €
81.61 € / mp

Teren de vanzare Ulmi , Dambovita , vizavi de p ...

Ulmi

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

15.000 €
3 € / mp

Teren de vanzare 5000 mp, Dumbrava ,DB

Ulmi

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
19

400.000 €

Arhitectura Vizionara si Independenta Energetic ...

Ulmi

La ~5km distanță

6 camere
240 mp
1.304 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
19

279.000 €

Vila P+1+M 15 camere 3300 mp teren, ideal clini ...

Ulmi

La ~5km distanță

330 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

245.115 €
65 € / mp

Teren de vanzare in Targoviste

Ulmi

La ~5km distanță

3.771 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

95.000 €

Apartament 3 camere, 60 mp utili, zona M11

Ulmi

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.483.250 €
25 € / mp

Teren industrial 10ha | Ulmi langa Arctic | PUZ ...

Ulmi

La ~5km distanță

99.330 mp teren
Construcții