Proprietăți unice: 870
Proprietari: 90
Dezvoltator
Promovată

11 luni în urmă
16

241.576 €
199.650 €

Vila individuala Tunari | Complex Teilor 77 | T ...

Tunari

4 camere
115 mp
255 mp teren
2025
Dezvoltator
Promovată

11 luni în urmă
16

263.538 €
217.800 €

Vila individuala Tunari | Complex Teilor 77 | A ...

Tunari

4 camere
115 mp
327 mp teren
2025
Dezvoltator
Promovată

11 luni în urmă
16

241.576 €
199.650 €

Vila individuala Tunari | Complex Teilor 77 | F ...

Tunari

4 camere
115,5 mp
244 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 ore în urmă
3

73.370 €
110 € / mp

Teren intravilan - 667mp - Tunari, str. Orientu ...

Tunari

667 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
49

425.000 €

NOU / PARTIAL MOBILATA / LOC PARCARE

Tunari

3 camere
126 mp
450 mp teren
2020
Agenție

Ieri
20

300.000 €

Vila Premium | P+1+Pod | Tunari | Scoala Englez ...

Tunari

4 camere
148,49 mp
370 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

Ieri
32

215.000 €

SUPERB/VILA INDIVIDUALA/COMPLEX INCHIS/MOBILAT

Tunari

4 camere
100 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
13

285.000 €

Casă modernă mobilată și utilată | Tunari-Otope ...

Tunari

4 camere
120 mp
300 mp teren
2020
Agenție

2 zile în urmă
26

390.000 €

Vila Noua Tunari | 6 Camere si 4 Bai

Tunari

6 camere
200 mp
416 mp teren
2023
Agenție

3 zile în urmă
3

12.600.000 €
2,100,000.00 € / mp

Teren industrial 6.3 ha – Tunari (Ilfov) – zonă ...

Tunari

6,3 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
8

260.000 €

Vilă 4 camere în ansamblu rezidențial nou | Con ...

Tunari

4 camere
128 mp
415 mp teren
2026
Agenție

4 zile în urmă
23

198.000 €

Vila 4 Camere | Zona Exclusivista | TUNARI

Tunari

4 camere
115 mp
250 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

4 zile în urmă
50

245.000 €

COMPLEX RESIDENTIAL/ANSAMBLU SECURIZAT/CASE IND ...

Tunari

4 camere
165 mp
370 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

512.435 €

Individuala Tunari central, toate utilitatile, ...

Tunari

5 camere
187 mp
520 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
11

499.990 €

VILA IMPRESIONANTA/COMPLEX EXCLUSIVIST/CURTE/GR ...

Tunari

4 camere
125 mp
300 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
19

366.025 €

Casă tip townhouse cu grădină proprie în Tunari ...

Tunari

4 camere
107,9 mp
Parter
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 302,500 € și 326.700 €
Agenție

6 zile în urmă
2

669.295 €
55 € / mp

Teren intravilan Tunari 12169mp fs 24ml - T23

Tunari

12.169 mp teren
f.s. 24 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

110.000 €

Proprietar persoană fizică, 2 camere, mobilat u ...

Tunari

2 camere
44 mp
Parter / 2
2020
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

249.000 €

Casă / Vilă de vanzare cu 4 camere in Tunari, l ...

Tunari

4 camere
111 mp
230 mp teren
2017
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

447.920 €
55 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare

Tunari

8.144 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

235.000 €

Casa Duplex - Mobilata & Utilata - Prosumat ...

Tunari

4 camere
128 mp
300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.300.000 €
65 € / mp

Teren Tunari 20.000mp fs 42 ml

Tunari

20.000 mp teren
f.s. 42 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

265.000 €

Vila Tunari cu vedere la LAC, 135m2 si curte ma ...

Tunari

4 camere
135 mp
310 mp teren
2026
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

445.000 €

Casa de vanzare Tunari, zona centrala

Tunari

5 camere
160 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

335.000 €

Duplex Luxury Premium P+2 în Tunari | Lângă Ver ...

Tunari

7 camere
285 mp
300 mp teren
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
20

270.000 €

Vilă modernă cu 4 camere în Tunari – zona Lidl

Tunari

4 camere
146 mp
233 mp teren
2019
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

896.000 €
26.98 € / mp

Teren 33.211 mp Tunari – ideal logistică, showr ...

Tunari

33.211 mp teren
f.s. 67 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

761.332 €

Vilă 4 camere in Amber Forest

Tunari

4 camere
103 mp
250 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
7

607.601 €

Vilă cu 3 camere in Amber Forest, teren 346 mp

Tunari

3 camere
79,2 mp
346 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
23

1.156.639 €

Vilă individuala cu 4 camere in Amber Forest, t ...

Tunari

4 camere
135 mp
678 mp teren
2024
Agenție

1 săptămână în urmă
17

351.384 €

Vila individuala 4 camere | Ansamblu nou

Tunari

4 camere
121 mp
375 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

225.000 €

Apartament 3 camere | 90 mp utili + grădin ...

Tunari

3 camere
90 mp
Parter
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
86

212.000 €

vila 4 camere | | Tunari | Pipera | Otopeni

Tunari

4 camere
105 mp
190 mp teren
2010