Case Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
4

730.000 €
18.01 € / mp

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Tonea

40.527 mp teren
f.s. 180 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

60.000 €

Casa de vanzare

Tonea

2 camere
80 mp
891 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

85.000 €

Cota 3/4 casa si teren centru vechi Calarasi

Modelu

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
240 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

119.000 €

Vila de vanzare

Modelu

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

130.000 €

Casa 100 Mp + 915 Mp / Toate Utilitatile

Modelu

La ~5km distanță

3 camere
174 mp
Individuală

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
4

730.000 €
18.01 € / mp

Teren intravilan 4.05 ha, Calarasi

Modelu

La ~5km distanță

40.527 mp
40.527 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

17.000 €
14.96 € / mp

vand teren intravilan

Modelu

La ~5km distanță

1.136 mp
1.136 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

384.000 €
0.93 € / mp

21 Terenuri extravilane situate in Judetul Cala ...

Modelu

La ~5km distanță

412.527 mp teren
f.s. 1 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

115.000 €

Casa P+1+Mp (153 mp) Radu Negru (Calara?i)

Modelu

La ~5km distanță

5 camere
153 mp
1.958 mp teren
Bancă
Comision 0%

7 luni în urmă
2

23.042 €
5.76 € / mp

Teren intravilan 4.000 mp, CALARASI, ROSETI

Roseți

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

80.000 €

Vanzare casa in comuna Rose?i

Roseți

La ~5km distanță

1.300 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

17.268 €
4.32 € / mp

Teren intravilan - 4.000 mp, Loc. Roseti

Roseți

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

100.000 €

casa de vanzare

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50.000 €

De vanzare casa in cartierul Magureni

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

138.900 €

CASA DE VANZARE IN MAGURENI

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

5 camere
140 mp
425 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
2

26.500 €
63.25 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CALARASI

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

419 mp teren
f.s. 13 m
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

26.500 €
84.66 € / mp

TEREN DE VANZARE IN CALARASI

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

313 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan cartier Magureni, municip ...

Măgureni, Călărași

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

130.000 €

Casa de Vanzare

Ceremac, Călărași

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

120.000 €

De vanzare casa chirpica 120 000 euro..

Ceremac, Călărași

La ~5km distanță

475 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

55.990 €

APARTAMENT DE VANZARE CU 2 CAMERE IN CENTRU

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1960
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

60.000 €

Vand apartament 2camere

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

110.000 €

Casa de vanzare

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

95.000 €

Apartament 4 camere Centrul Vechi

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

4 camere
86 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
8

55.990 €

APARTAMENT DE VANZARE CU 2 CAMERE

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
1960
Agenție

9 luni în urmă
10

95.000 €

Apartament 4 camere Centrul vechi

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță

4 camere
88 mp
Etaj 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

165.000 €

CASA DE VANZARE IN CALARASI

Centrul Vechi, Călărași

La ~5km distanță