Case Terenuri
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

38.250 €
45 € / mp

Teren Tarnița

Tarnița

850 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
75 € / mp

Oportunitate Teren 2000mp ,Zona Tarnita

Tarnița

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

86.000 €
39.67 € / mp

Teren extravilan la Somesul Cald, zona Tarnita ...

Tarnița

2.168 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
10

128.000 €

Casa de vanzare cu 5 camere, 120 mp utili, Lacu ...

Tarnița

5 camere
120 mp
800 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
12

580.000 €

Casă cu 4 camere de vânzare pe malul lacului Ta ...

Tarnița

4 camere
94 mp
345 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

100.000 €
100 € / mp

Teren Tarnita

Tarnița

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

135.000 €

Cabana de vis pe malul lacului Some?ul Cald pon ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

62 mp
270 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

950.000 €

Vilă impunătoare cu ieșire directă la lac, Some ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

9 camere
450 mp
1.462 mp teren
2E
Agenție

4 luni în urmă
20

129.000 €

Cabană cochetă 4 camere, 130 mp utili, 180 mp t ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
180 mp teren
2015

Agenție

3 luni în urmă
8

125.000 €
133.12 € / mp

Teren cu panorama / Somesul Cald / Lacul Tarnit ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

939 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

119.000 €
85 € / mp

Oportunitate Teren 1400mp ,Zona Somesul Cald

Someșu Cald

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
28

125.000 €

Casa de vacanta cu panorama spre lac

Someșu Cald

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
145 mp teren
1996
Agenție

2 luni în urmă
7

920.000 €

Cabana & pensiune de vanzare

Someșu Cald

La ~5km distanță

7 camere
700 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

550.000 €
246.86 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Some ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

2.228 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

459.000 €
250.82 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

1.830 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

550.000 €
250 € / mp

Teren de vânzare în Someșu Cald ...

Someșu Cald

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

65.000 €

Casă de vânzare în Agârbiciu

Agârbiciu

La ~5km distanță

4 camere
114 mp
462 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
7

34.000 €
30.91 € / mp

Teren pentru cabana Racatau

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

Mai mult de un an
13

238.000 €

Casa 3 camere de vanzare in Somesul Rece, Somes ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
330 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
43

89.900 €

De vanzare cabana Somesul Rece !

Someșu Rece

La ~5km distanță

5 camere
47 mp
450 mp teren
2000
Agenție

6 luni în urmă
7

39.590 €
18.00 € / mp

Teren 2200 mp, intravilan, zona Somesul Rece

Someșu Rece

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

165.000 €

De vanzare casa in Somesu Rece

Someșu Rece

La ~5km distanță

5 camere
118 mp
Agenție

Mai mult de un an
25

259.900 €

Vanzare casa individuala Somesu Rece, la cheie

Someșu Rece

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
1.200 mp teren
2006
Agenție

Mai mult de un an
15

259.900 €

Casa 4 camere de vanzare in Somesul Rece, Somes ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.143 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

81.000 €
59.96 € / mp

Comisan0%Teren intravilan Somesu Rece Lunca

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.351 mp teren
f.s. 35 m
Construcții
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
20

270.000 €

Locatie spectaculoasa pentru business de ospita ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

8 camere
320 mp
3.069 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

115.000 €
76.41 € / mp

Teren cu panorama lac Gilau

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.505 mp teren
f.s. 36 m
Construcții
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

300.000 €

Vand casa Somesu Rece

Someșu Rece

La ~5km distanță

4 camere
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

66.900 €
60.82 € / mp

Comision 0%Teren intravilan zona Lunca cu o lat ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

1.100 mp teren
f.s. 23 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
17

236.000 €
240.000 €

Casa individuala 4 camere, 2 bai, teren generos ...

Someșu Rece

La ~5km distanță

4 camere
125 mp