Proprietăți unice: 24
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
6

206.000 €
127.71 € / mp

Teren intravilan, Platoul Cornesti, zona premiu ...

Platou, Târgu Mureș

1.613 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
11

309.000 €

Casa renovata complet | Zona Platou | Ideala lo ...

Platou, Târgu Mureș

5 camere
165 mp
265 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

625.000 €
250 € / mp

Teren intravilan | Târgu Mureș, str. Posada

Platou, Târgu Mureș

2.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
10

449.000 €

Vand casa cu 5 camere in Platoul Cornesti

Platou, Târgu Mureș

5 camere
220 mp
1.550 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
21

420.000 €

Proprietate premium cu potențial investițional ...

Platou, Târgu Mureș

11 camere
310 mp
712 mp teren
1993
Agenție

3 luni în urmă
9

167.900 €

Apartament 3 camere cu terase – ultim etaj – zo ...

Platou, Târgu Mureș

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

4 luni în urmă
4

149.000 €
165.000 €
229.23 € / mp

Teren intravilan în suprafață de 650 mp - zona ...

Platou, Târgu Mureș

650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

303.360 €
160 € / mp

Teren intravilan într-o locație de p ...

Platou, Târgu Mureș

1.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

137.000 €
65.24 € / mp

De vanzare teren construibil pe str. Posada-210 ...

Platou, Târgu Mureș

2.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

289.000 €
200.69 € / mp

Vand teren intravilan in PLATOUL-CORNESTI

Platou, Târgu Mureș

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
13

235.000 €

Duplex orizontal – Tg. Mureș – Platoul Cornești

Platou, Târgu Mureș

4 camere
110 mp
446 mp teren
1960
Agenție

Mai mult de un an
2

230.000 €

De vanzare casa la platou in Targu Mures

Platou, Târgu Mureș

2 camere
67 mp
788 mp teren
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

263.250 €
150 € / mp

Platou - Posada - 1755 mp

Platou, Târgu Mureș

1.755 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

410.000 €

De vanzare casa , zona Papiu- str. Borzesti

Platou, Târgu Mureș

8 camere
295 mp
620 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

369.000 €

De vanzare/inchiriat casa tip dulex in zona Pla ...

Platou, Târgu Mureș

5 camere
260 mp
Parter / 4
2010
Agenție

Mai mult de un an
3

496.500 €
190.01 € / mp

Teren intravilan 2.613 mp zona Platou

Platou, Târgu Mureș

2.613 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

0 €

A/1640 De vanzare teren in Tg Mure? - Platou

Platou, Târgu Mureș

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

327.000 €

Casa zona platou, aproape de Pedagogic, Economi ...

Platou, Târgu Mureș

5 camere
125 mp
265 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
17

79.900 €

Casa de vacanta de vanzare, cu vedere panoramic ...

Platou, Târgu Mureș

3 camere
69 mp
262 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 79,900 € și 99.000 €
Agenție

Mai mult de un an
16

590.000 €

Casa la Platoul Cornesti cu 12 camere cu Piscin ...

Platou, Târgu Mureș

12 camere
500 mp
1.372 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
18

449.000 €

Exclusivitate! Vila cu 6 camere, 500 mp, zona P ...

Platou, Târgu Mureș

7 camere
200 mp
1.217 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

1.250.000 €

Platoul Cornesti - Vanzare spatiu ideal pentru ...

Platou, Târgu Mureș

622 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
7

470.000 €

Platoul Cornesti - Vanzare casa 5 camere - Str. ...

Platou, Târgu Mureș

5 camere
220 mp
1.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

660.000 €

Platoul Cornesti - Vanzare casa tip duplex - St ...

Platou, Târgu Mureș

2 camere
540 mp
1.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
8

115.000 €

Apartament, 60 m2,

Dacia, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €

Apartament 3 camere zona Dacia 69mp