Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

330.000 €
29.20 € / mp

Vand teren intravilan in zona Fac.Sapientia

Periferie, Târgu Mureș

11.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

360.000 €

Imobilstar vinde casa in Corunca -Valea Iubirii

Periferie, Târgu Mureș

4 camere
240 mp
1.650 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
11

148.000 €

Penthouse 2 camere, Targu Mure?

Periferie, Târgu Mureș

2 camere
58 mp
2020
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

190.000 €

Casa cu Teren de 522 Mp De Vanzare, Str Arany J ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
522 mp teren
1990
Agenție

10 luni în urmă
4

450.000 €

De vanzare - cladire de birouri, zona industria ...

Sud, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25000 MP | TG. MURES-SANPAUL | INTRAVILAN ...

Exterior Sud, Târgu Mureș

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Intravilan
Agricol

Agenție

11 luni în urmă
29

399.800 €

LIVE&Film! Resedinta de elita design aparte, am ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4 camere
197 mp
1.620 mp teren
2019
Agenție

Mai mult de un an
11

540.000 €

Casa Spatioasa de Zona Semicentrala

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

7 camere
380 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

417.000 €

Casa si Spatiu Comercial de Zona Semicentrala

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

8 camere
231 mp
252 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

130.000 €

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 59 mp, zona ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 130,000 € și 132.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

230.000 €

Casa cu 3 camere , 140mp, zona Ultracentrala

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
168 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

136.900 €

Vand apartament 3 camere, str. Mihai Eminescu n ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
92 mp
Demisol
2007
Agenție

Mai mult de un an
4

249.500 €

Casa 3 nivele singur in curte zona centru cu ca ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
134 mp
134 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
21

102.311 €

Ap. cu 2 camere, 55m? + terasă, Unirii Par ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Demisol
Agenție

10 luni în urmă
18

295.000 €

Casa moderna si eficienta in Podeni

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

446.000 €

Casa Complex 6 apartamente Reghin

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

12 camere
600 mp
5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

130.000 €

Spatiu comercial, spre vanzare, in zona central ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

50 mp utili
10E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
18

259.000 €

De vanzare spatiu comercial zona ultra centrala ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

277 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.000 €

De vanzare casa in sat Uilac-Harghita

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

11 luni în urmă
21

98.898 €

Ap. cu 2 camere, 54m? + terasă, bloc nou, ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Demisol
Agenție

Mai mult de un an
4

2.300.000 €
896.34 € / mp

PROIECT IMOBILIAR!!! Teren 2 566 Mp Pretabil Bl ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

182.900 €

Casa cu 3 camere, 115 mp, zona semicentrala

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
333 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

153.000 €

Apartament cu 2 camere de vanzare, Ultracentral ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

399.000 €

Casă / Spatiu birouri 10 camere , 222 mp utili, ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

10 camere
222 mp
100 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

375.000 €

Casa 5 camere,3 băi,180 mp.teren 371 mp.Central

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

180 mp utili
1960
Agenție

10 luni în urmă
9

160.900 €

Apartament cu 2 camere de vanzare, openspace, b ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1
2023
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

355.000 €

Imobilstar vinde penthouse semifinisat in bloc ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4 camere
167 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

11 luni în urmă
5

106.000 €

Apartament de vanzare, cu 3 camere, zona Tudor

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

189.000 €

Film& 3D!Coltul tau rustic la casa,Central, Tar ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
164 mp
Parter / 1
1979
Agenție

Mai mult de un an
21

187.000 €

Apartament 2 camere, 70 m? utili - ultracentral ...