Proprietăți unice: 41
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

74.900 €
14.98 € / mp

Vand teren in Stejnicu

Târgșoru Vechi

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

223.850 €
50 € / mp

TEREN DE VANZARE

Târgșoru Vechi

4.477 mp
4.477 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

245.000 €

Casa 5 camere, constructie noua, in Strejnicu

Târgșoru Vechi

5 camere
155 mp
385 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
19

280.000 €

CASA TIP DUPLEX CU 2 APARTAMENTE P+1+M, SUPRAFA ...

Târgșoru Vechi

253 mp
1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

49.000 €
54.44 € / mp

Intravilan 900 mp Strejnicu, Str. Observatorulu ...

Târgșoru Vechi

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

169.000 €

Vanzare casa 5 camere, P+M, 1600 mp teren, Stre ...

Târgșoru Vechi

5 camere
230 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €

//CASA DE VANZARE // STREJNIC//

Târgșoru Vechi

8 camere
221 mp
552 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
4 € / mp

Teren agricol Targsoru nou

Târgșoru Vechi

2.500 mp teren
f.s. 11 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
9

165.000 €

Casa de vanzare, Targsoru Vechi, Prahova, ECX09 ...

Târgșoru Vechi

4 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
9

195.000 €

Casă nouă cu 4 camere, 450mp teren, S ...

Târgșoru Vechi

4 camere
102 mp
450 mp teren
2025
Agenție

2 luni în urmă
15

250.000 €
270.000 €

Casa la rosu. Strejnicu. 6 camere

Târgșoru Vechi

6 camere
500 mp
1.600 mp teren
2025
Agenție

8 luni în urmă
20

240.000 €

Vila P+1+Pod – Targsoru Vechi

Târgșoru Vechi

7 camere
120 mp
2.274 mp teren
f.s. 9.4300003051758 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

245.000 €

Case premium+++ 180mp+22mp terasa. strejnicu ...

Târgșoru Vechi

4 camere
180 mp
350 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

39.500 €

Apartament zona Cina

Târgșoru Vechi

2 camere
56 mp
1975
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

373.200 €
60 € / mp

Teren Intravilan 6.220 mp | Strejnicu, Strada L ...

Târgșoru Vechi

6.220 mp
6.220 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

165.000 €

Casa P+1 de vanzare Lacul Verde, Targsoru Vechi

Târgșoru Vechi

4 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

19.900 €
49.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Magurele, Prahova | ...

Târgșoru Vechi

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

826.600 €
20 € / mp

Teren intravilan Targsoru Vechi - Ploiesti Vest

Târgșoru Vechi

41.330 mp
41.330 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

400.000 €
40 € / mp

Teren de vanzare 10000m2 Strejnicu

Târgșoru Vechi

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

10.895 €
0.87 € / mp

Teren extravilan cota parte 1/6, Targusoru Vech ...

Târgșoru Vechi

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

10.000 €
25.58 € / mp

Teren de vanzare Strejnicu

Târgșoru Vechi

391 mp
391 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €
17.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalha ...

Târgșoru Vechi

4.555 mp
4.555 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

120.000 €

Casa de vanzare in Strejnicu ideala pentru locu ...

Târgșoru Vechi

3 camere
200 mp
520 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

98.000 €

Vanzare casa, 4 camere, Strejnicu, Prahova

Târgșoru Vechi

5 camere
100 mp
287 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

155.000 €

Strejnicu - casa P + M, 1000 mp teren, toate ut ...

Târgșoru Vechi

9 camere
209 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

170.000 €

CASA STREJNICU 5 CAMERE

Târgșoru Vechi

6 camere
210 mp
517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

250.000 €
270.000 €

Casa la rosu. Strejnicu. 6 camere

Târgșoru Vechi

6 camere
500 mp
1.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

164.500 €

Casa 5 camere, P+M, Targsoru Vechi - 164.500 eu ...

Târgșoru Vechi

5 camere
150 mp
504 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

280.000 €

Vila spa?ioasa Strejnicu S+P+1E+M, 8 camere, ga ...

Târgșoru Vechi

8 camere
345 mp
595 mp teren