Proprietăți unice: 89
Proprietari: 6
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

74.900 €

Apartament de lux de vanzare in Talmaciu

Tălmaciu

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

84.495 €
69.831 €

Apartament cu 2 camere, balcon si parcare inclu ...

Tălmaciu

2 camere
42,75 mp
Etaj 1 / 4
2026
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

225.000 €

Casă de vânzare în Tălmaciu, spațiu generos, ex ...

Central, Tălmaciu

5 camere
145 mp
499 mp teren
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

107.325 €
88.699 €

Apartament 2 camere, balcon si parcare inclusa ...

Tălmaciu

2 camere
54,3 mp
Etaj 1 / 4
2026
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

116.000 €
74.84 € / mp

persoana fizica vand teren intravilan.

Central, Tălmaciu

1.550 mp
1.550 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
5

21.500 €
23.29 € / mp

Teren extravilan de vanzare Talmaciu

Central, Tălmaciu

923 mp
923 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

520.000 €

Hala de vanzare - 18246 mp, acces pietruit

Central, Tălmaciu

18.246 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

64.900 €
79.93 € / mp

Teren de vanzare langa Camping Rotarii cu proie ...

Central, Tălmaciu

812 mp
812 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

62.000 €
95.38 € / mp

Teren de casa de vanzare str Gheorhe Lazar

Central, Tălmaciu

650 mp
650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

186.200 €
100 € / mp

Teren Intravilan,1862mp, Zona Talmaciu-Sibiu

Central, Tălmaciu

1.862 mp
1.862 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
12

33.900 €
36.000 €
39.33 € / mp

Grădină 862 mp cu cabanuta și pomi fructiferi – ...

Periferie, Tălmaciu

862 mp teren
f.s. 28 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
16

225.000 €

Proprietate individuala în Tălmaciu | Încălzire ...

Sud-Vest, Tălmaciu

4 camere
120 mp
276 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
4

18.000 €
35.71 € / mp

Parcelă de teren extravilan de vânzar ...

Central, Tălmaciu

504 mp teren
f.s. 31.270000457764 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

135.000 €

Casă nouă tip duplex, pe un singur nivel, mobil ...

Nord-Est, Tălmaciu

3 camere
68 mp
235 mp teren
f.s. 10 m
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
18

39.200 €
14 € / mp

Teren de vanzare

Tălmaciu

2.800 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
13

125.000 €

Casa Noua pe Parter - LA CHEIE - Sibiu, Talmac ...

Exterior Est, Tălmaciu

3 camere
67 mp
235 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
40

330.000 €

Proprietate cu 2 case | 540 mp utili | Teren 10 ...

Central, Tălmaciu

9 camere
540 mp
1.000 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
6

53.439 €
44.165 €
123.99 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

431 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

76.133 €
62.920 €
125.01 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Tălmaciu

Nord-Est, Tălmaciu

609 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

135.000 €

Casa Individuala 3 cam. Talmaciu COMISION 0%

Tălmaciu

3 camere
68 mp
165 mp teren
2023
Agenție

3 luni în urmă
20

174.000 €

Casă single premium în Tălmaciu | 4 camere | te ...

Tălmaciu

4 camere
120 mp
300 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

12.500 €
25 € / mp

Teren extravilan de vânzare – 500 mp – Tălmaciu ...

Tălmaciu

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
28

179.900 €
184.500 €

Casa moderna tip duplex 4 camere mobilata, tere ...

Tălmaciu

4 camere
117 mp
235 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
10

61.990 €
80.61 € / mp

Teren intravilan 769 mp cu priveliște către mun ...

Tălmaciu

769 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

165.000 €

Casa 6 camere de vanzare str Samuel Micu Talma ...

Tălmaciu

6 camere
198,23 mp
504 mp teren
1964
Agenție

4 luni în urmă
16

159.000 €

Casa individuala 3 camere 2 bai curte si garaj ...

Central, Tălmaciu

3 camere
90 mp
270 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

6 luni în urmă
11

168.500 €

Casă de vânzare I 170 MPU I teren 1200 mp I zon ...

Ultracentral, Tălmaciu

4 camere
170 mp
1.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
27

260.000 €

Casa 200 mpu 4 camere curte si gradina zona lin ...

Tălmaciu

6 camere
200 mp
500 mp teren
2006
Agenție

6 luni în urmă
20

260.000 €

Casă individuală mobilată 6 camere și teren de ...

Tălmaciu

6 camere
180 mp
500 mp teren
2006
Agenție

7 luni în urmă
15

260.000 €

Casă singur în curte, Tălmaciu – teren 500 mp, ...

Central, Tălmaciu

6 camere
200 mp
500 mp teren
f.s. 16 m