Proprietăți unice: 11
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

Ieri

10.000 €
5.56 € / mp

Teren de vanzare

Suplacu de Barcău

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

42.000 €

Apartament 2 camere Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

2 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

78.800 €

Casa de vanzare in localitatea Suplacul de Barc ...

Suplacu de Barcău

3 camere
290 mp
1.300 mp teren
1972

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

54.000 €
13.50 € / mp

Teren INTRAVILAN in Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
16

82.500 €

RECO Casa din caramida in Suplacul de Barcau

Suplacu de Barcău

5 camere
290 mp
1.550 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

37.500 €
35.11 € / mp

TEREN INDUSTRIAL | 1068 MP | SUPLACU DE BARCAU

Suplacu de Barcău

1.068 mp
1.068 mp teren
f.s. 45 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

43.046 €

Casa de vanzare in Comuna Camar, jude? Salaj.

Suplacu de Barcău

150 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

144.000 €
30.91 € / mp

Teren industrial de vanzare 4.659 mp + optional ...

Suplacu de Barcău

4.659 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

50.000 €

de vanzare

Suplacu de Barcău

6 camere
450 mp
1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

15.000 €

De vanzare Garsoniera Suplacu de Barcau

Suplacu de Barcău

2 camere
33 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

45.000 €

Vand casa in comuna Suplacul de Barcau, Bihor

Suplacu de Barcău

3 camere
2.600 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

40.000 €

Casa 2 camere, baie, bucatrie - casa se vinde c ...

Porț

La ~5km distanță

2 camere
1.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

134.800 €

Casa de vanzare in localitatea Balc

Bâlc

La ~5km distanță

3 camere
244,8 mp
1.737 mp teren
1970
Agenție

3 luni în urmă
4

92.000 €

Apartament ultra spatios, de 222 mp utili+teras ...

Bâlc

La ~5km distanță

4 camere
222 mp
Etaj 1
2003
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 92,000 € și 94.000 €

Agenție

2 luni în urmă
6

18.000 €

Casa de vanzare in Saldabagiu de Barcau/Marghit ...

Bâlc

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
4.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

85.000 €

Vand apartament extra spatios, cu garaj

Bâlc

La ~5km distanță

4 camere
167 mp
Etaj 1
Agenție

10 luni în urmă
8

53.500 €

RECO Apartament cu 3 camere, decomandat, etaj1 ...

Bâlc

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

10 luni în urmă

50.000 €

Apartament Balc, jude?ul Bihor

Bâlc

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

16.000 €
1.58 € / mp

Vand teren intravilan + casa demolabila

Bâlc

La ~5km distanță

10.143 mp
10.143 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

30.000 €

Casa de vanzare

Bâlc

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
180 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
21

92.000 €

RECO Apartament ultra spatios, de 222 mp utili+ ...

Bâlc

La ~5km distanță

4 camere
222 mp
Etaj 1 / 4
2003
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

135.000 €

Casa familiala de vanzare in Balc

Bâlc

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

15.000 €

Vand casa

Șumal

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

36.000 €

Casa de vanzare

Marca

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

78.800 €

Casa de vanzare in localitatea Suplacul de Barc ...

Borumlaca

La ~5km distanță

3 camere
290 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

19.500 €

Casa de vanzare Almasu Mare

Almașu Mare

La ~5km distanță

4 camere
2.100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30.000 €

Casa de vanzare

Săldăbagiu de Barcău

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

49.900 €

Case la tara si teren de 13.000 mp

Vărzari

La ~10km distanță

3 camere
115 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

49.900 €

case la tara + teren de 13.000 mp

Vărzari

La ~10km distanță

3 camere
115 mp
Agenție

Mai mult de un an
14

32.000 €

CABANA | ALMASU MIC

Almașu Mic (Balc)

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
3.132 mp teren