Proprietăți unice: 481
Proprietari: 51
Agenție

22 ore în urmă
6

169.000 €

Ocazie Reală ! Vila S+P+1E+M Snagov Tancabesti

Snagov

6 camere
330 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

363.825 €
245 € / mp

Teren Snagov - Ciofliceni cu deschidere la lac ...

Snagov

1.485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
14

319.000 €

Conac elegant lângă Club Snagov | Teren 1.490 m ...

Snagov

5 camere
320 mp
1.490 mp teren
f.s. 11 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
10

65.000 €

Teren plus tiny house, toate utilitatile, Snago ...

Snagov

1 camere
20 mp
640 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
60

1.090.000 €

Ca in reviste! Vila senzationala, moderna, pisc ...

Snagov

6 camere
336 mp
5.000 mp teren
2025
Agenție

4 zile în urmă
15

336.743 €

Casă de vânzare în Snagov, aproape de lac

Snagov

5 camere
124,5 mp
297 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

5 zile în urmă
31

310.000 €

Vanzare casa, vila 7 camere | Premium, Individu ...

Snagov

7 camere
290 mp
612 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

6 zile în urmă
33

245.000 €

VILA INDIVIDUALA/NOU/ SUPERB/ GATA DE MUTAT

Snagov

4 camere
120 mp
360 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

213.000 €
60 € / mp

SUPER PRET!Vanzare Teren Snagov/utilitati/ dubl ...

Snagov

3.550 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

250.000 €

Vanzare Vile Premium Snagov /The Four Residence ...

Snagov

4 camere
136 mp
500 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

1.177.500 €
150 € / mp

DOM00434 - Teren intravilan 7850mp - 215m iesir ...

Snagov

7.850 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
19

775.000 €

DOM00441 - Vila de lux la lac cu ponton si barc ...

Snagov

6 camere
300 mp
650 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
21

1.250.000 €

DOM00442 - Vila deosebita la lac cu ponton si p ...

Snagov

10 camere
500 mp
800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
43

1.799.000 €

DOM00444 - Vila luxurianta la lac cu ponton si ...

Snagov

13 camere
800 mp
5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

416.536 €

VILĂ NOUA COMPLEX SNAGOV, PONTON ȘI ACCES LA LA ...

Snagov

3 camere
203 mp
500 mp teren
2027
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

543.239 €

VILĂ NOUA COMPLEX SNAGOV, PONTON ȘI ACCES LA LA ...

Snagov

4 camere
315 mp
500 mp teren
2027
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

263.000 €

Vanzare vila P + 1 / Snagov / Ciofliceni / ter ...

Snagov

5 camere
134,61 mp
1.477 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

63.000 €

Casa in Snagov ,parter +mansarda

Snagov

4 camere
80 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

49.600 €
44.01 € / mp

Teren Snagov - Cioflinceni | Drum amenajat | Ap ...

Snagov

1.127 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
41

2.800.000 €

Proprietate unica, deschidere generoasa directa ...

Snagov

7 camere
290 mp
7.610 mp teren
2010
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.700.000 €

Snagov,vanzare hotel, 40 camere ideal Clinica C ...

Snagov

4.000 mp utili
2E
2010
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

2.455.000 €
80.00 € / mp

Golf Natural de Pădure Teren Unic doar la ...

Snagov

30.688 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
32

220.000 €

Casa Individuala | 5 camere | 2 Bai | P+1 | Ren ...

Snagov

5 camere
300 mp
500 mp teren
2005
Agenție

2 săptămâni în urmă
29

319.000 €

CASA / VILA SNAGOV, 1490mp DE TEREN + GARAJ SI ...

Snagov

6 camere
250 mp
1.490 mp teren
2006
Agenție

2 săptămâni în urmă
28

135.000 €

Gruiu, vila P+M,5 cam.154 mp, teren 880 mp,an 2 ...

Snagov

5 camere
154 mp
880 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

545.000 €

REV2005703 Vila Silistea Snagovului cu ponton g ...

Snagov

4 camere
130 mp
1.050 mp teren
2003
Proprietar
Comision 0%

Ieri
18

269.000 €

Vila premium 4 camere-drum privat, la 500m de p ...

Snagov

4 camere
162 mp
350 mp teren
Agenție

Ieri
3

1.350.000 €
55.10 € / mp

Teren intravilan Snagov Plaza - Tancabesti

Snagov

24.500 mp
24.500 mp teren
Agenție

Ieri
2

16.800 €
30 € / mp

Teren intravilan Tancabesti 560 mp

Snagov

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.800.000 €

VILA SNAGOV WATERFRONT - PISCINA - PONTON DESCH ...

Snagov

10 camere
240 mp
2.464 mp teren
f.s. 40 m