Proprietăți unice: 46
Proprietari: 1
Agenție

1 lună în urmă
8

5.634.000 €
180 € / mp

Teren | 31.300 MP | Intravilan | Oportunitate I ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

84.100 €

Apartament | 1 cameră | 50,95 MPU | Balcon | ...

Veterani, Sibiu

1 camere
50,95 mp
Parter / 3
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 84,100 € și 95.100 €
Agenție

2 luni în urmă
4

82.000 €
164 € / mp

Teren de casa individuala de vanzare Sibiu 500m ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

200.000 €

Penthouse 3 camere- 100mp- terasa 76 mp -zona V ...

Veterani, Sibiu

3 camere
100 mp
Parter / 2
2026
Agenție

3 luni în urmă
13

109.900 €

Apartament 2 camere de vanzare 54 mp 2 balcoane ...

Veterani, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2020
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

79.600 €

Apartament 79.600 € 2 camere 51mp utili buc sep ...

Veterani, Sibiu

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 3
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 79,600 € și 95.100 €
Agenție

3 luni în urmă
1

1.087.500 €
145 € / mp

Teren intravilan cu PUZ si proiect 7500 mp in z ...

Veterani, Sibiu

7.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

59.499 €

Apartament - Garsoniera bucatarie separata balc ...

Veterani, Sibiu

1 camere
33,65 mp
Parter / 3
2025
Agenție

3 luni în urmă
11

294.900 €

Casa 5 camere individuala 3 bai acces auto 132m ...

Veterani, Sibiu

5 camere
132 mp
400 mp teren
2010
Agenție

3 luni în urmă
26

175.000 €

Casa 4 camere de tip duplex 140 mpu 2 bai zona ...

Veterani, Sibiu

4 camere
140 mp
250 mp teren
2024
Agenție

3 luni în urmă
11

295.000 €

Casă individuală 5 camere | 400 mp teren | Zona ...

Veterani, Sibiu

5 camere
132 mp
400 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

3 luni în urmă
14

175.000 €

Casa cu 4 camere, 126mp utili, 200mp teren, toa ...

Veterani, Sibiu

4 camere
126 mp
200 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
6

290.000 €
152.63 € / mp

Teren intravilan de 1900 mp cu PUZ aprobat in z ...

Veterani, Sibiu

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

109.700 €

Apartament 2 camere- 66 mp- zona Veterani Sibi ...

Veterani, Sibiu

2 camere
66,45 mp
Parter / 2
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 109,700 € și 119.400 €
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
6

90.599 €

Apartament 2 camere 57.9mp utili buc separata b ...

Veterani, Sibiu

2 camere
57,95 mp
Etaj 1 / 3
2025
Agenție

7 luni în urmă
35

450.000 €

Casa spatioasa cu 5 camere decomandate si gradi ...

Veterani, Sibiu

5 camere
198 mp
500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

8 luni în urmă
18

450.000 €

Casa individuala | 216 mp utili | Teren 500 mp ...

Veterani, Sibiu

5 camere
216 mp
500 mp teren
2017
Agenție

10 luni în urmă
4

111.199 €

Apartament rezidențial I 2 camere I Parcare I S ...

Veterani, Sibiu

2 camere
54,07 mp
Etaj 1 / 3
2024
Agenție

10 luni în urmă
5

135.520 €

Apartament rezidențial I 3 Camere I Parcare I S ...

Veterani, Sibiu

3 camere
69,4 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

1.494.000 €
180 € / mp

COMISION 0 - Teren intravilan de vanzare 8300 m ...

Veterani, Sibiu

8.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

828.000 €
180 € / mp

Teren intravilan de vanzare puz utilitati aviz ...

Veterani, Sibiu

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

780.000 €
120 € / mp

De vanzare teren intravilan 6500 mp pretabil pe ...

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

95.000 €
190 € / mp

Teren de vanzare cu suprafata 500 mp PUZ aproba ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

259.900 €

Casa de tip Duplex 143 mpu 5 camere semifinisa ...

Veterani, Sibiu

5 camere
143 mp
265 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
18

450.000 €

Casa individuala de lux 5 camere teren 500 mp z ...

Veterani, Sibiu

5 camere
216 mp
500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
7

750.000 €
115.38 € / mp

Vanzare teren intravilan - 6500 mp, Sibiu!

Veterani, Sibiu

6.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5.634.000 €
180 € / mp

Teren intravilan 31300 mp autorizatie de constr ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

119.400 €
109.700 €

Apartament 3 camere | 72.35MPU | Balcon | Lift ...

Veterani, Sibiu

3 camere
72,35 mp
Parter / 3
2026
Agenție

Mai mult de un an
20

270.000 €

Casa de vanzare in Sibiu, cu 5 camere, de 122 m ...

Veterani, Sibiu

5 camere
122 mp
136 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
27

450.000 €

Casă premium, 500 mp teren, finisaje de lux, șe ...

Veterani, Sibiu

5 camere
216 mp
500 mp teren
2022