Proprietăți unice: 550
Proprietari: 63
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

114.800 €

Apartament 3 camere decomandat | Bloc cărămidă ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
74 mp
Etaj 4 / 4
1990 (Finalizată)
Agenție
Comision 0%

6 ore în urmă
16

174.100 €

FILM ! Casa cu teren de 2.152 mp, Tigaretei, Sf ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

3 camere
125 mp
2.152 mp teren
Agenție
Comision 0%

13 ore în urmă
16

46.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj2, echipat ...

Ciucului, Sfântu Gheorghe

3 camere
41 mp
Etaj 2
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
6

38.500 €
110 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sf&#22 ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

350 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Ieri
8

28.400 €

Spatiu comercial, cu potential investitional / ...

Ciucului, Sfântu Gheorghe

24 mp utili
4E
1970
Agenție

Ieri
10

69.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
60,15 mp
Parter / 4
1980
Agenție

2 zile în urmă
4

78.000 €
10 € / mp

De vânzare teren extravilan în Sf&#22 ...

Nord-Est, Sfântu Gheorghe

7.800 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
23

82.800 €

LIVE! Investitional, rezidential, mobilat, util ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 3
1980
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
30

298.900 €

Casa noua, spatioasa, panorama superba, Benedek ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

4 camere
190 mp
800 mp teren
2022
Agenție

3 zile în urmă
5

81.775 €
2.50 € / mp

Teren extravilan de vânzare pe DN13E, vis- ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

32.710 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
27

194.000 €

Casa noua, curte, gradina, aria Arena Sepsi, Ce ...

Central, Sfântu Gheorghe

4 camere
102 mp
405 mp teren
2018
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
11

135.000 €

FILM! Spatiu comercial cu acces facil si vizibi ...

Central, Sfântu Gheorghe

39 mp utili
1E
1976
Agenție

6 zile în urmă
10

63.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

90.000 €
20 € / mp

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori rod ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
22

84.800 €

Decomandat, confort sporit, 2 balcoane, luminos ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
54 mp
Etaj 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
9

84.900 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
63,8 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

39.500 €

Casuta cu teren de 1.500 mp, Calnic, Covasna, ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2 camere
24 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

59.900 €

Apartament cu 2 camere de vânzare în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

2 camere
50 mp
Parter / 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

28.000 €
12.65 € / mp

Teren cu proiect aprobat si utilitati:start ide ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

28.000 €
56 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 500 mp, zona Belvedere ...

Nord-Est, Sfântu Gheorghe

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

55.000 €

Apartament cu 2 camere de vânzare!

Simeria, Sfântu Gheorghe

2 camere
36,66 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
12

43.000 €

Investitie sigura: garsoniera in zona buna, acc ...

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
28 mp
Parter / 7
1975
Agenție

6 ore în urmă

174.100 €

FILM ! Casa cu teren de 2.152 mp, Tigaretei, Sf ...

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
125 mp
2.152 mp teren
Agenție

6 ore în urmă

174.100 €

FILM ! Casa cu teren de 2.152 mp, Tigaretei, Sf ...

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
125 mp
2.152 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 ore în urmă
8

572.340 €

De vanzare spatiu comercial la Sfantu Gheorghe

Spitalului, Sfântu Gheorghe

286 mp utili
2023
Agenție

11 ore în urmă

46.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj2, echipat ...

Ciucului, Sfântu Gheorghe

3 camere
41 mp
Etaj 2
1975
Agenție

18 ore în urmă
8

24.638 €

Casa individuala in orasul Covasna.

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
88 mp
88 mp teren
Agenție

20 ore în urmă
4

63.000 €

Apartament cu 2 camera, Sfantu Gheorghe, zona V ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
1979
4E
Agenție

Ieri

77.500 €

Apartament cu 2 camere I 52 mp I Mobilat si uti ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Ieri

85.000 €

3D FILM! Apartament 3 camere,etaj 2, areal apre ...

Simeria, Sfântu Gheorghe

3 camere
62 mp
Etaj 2 / 4
1980