Case
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

285.000 €
295.000 €

Casa de vanzare Halchiu, proprietate moderna cu ...

Satu Nou

4 camere
198 mp
Agenție

Mai mult de un an
15

45.500 €
39.500 €

Casa SOLARA-Tiny House pe piloni si 655 mp tere ...

Satu Nou

4 camere
33 mp
655 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

38.000 €

Vand Casa cu teren Satu Nou Jud Vrancea

Satu Nou

4 camere
2.100 mp
2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
10

112.000 €

Casa Open Space - Halchiu Satu Nou - Brasov

Satu Nou

1 camere
80 mp
600 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
14

84.900 €

De vanzare casa familiala in sat. Sanpaul.

Sânpaul

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

59.900 €

Proprietate rurala de vanzare | 1500 mp teren | ...

Ionești

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

8 luni în urmă
20

78.000 €

Casa saseasca de vanzare, curte, gradina, teren ...

Jimbor

La ~5km distanță

5 camere
200 mp
3.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15.000 €

Vanzare casa Jimbor

Jimbor

La ~5km distanță

1.474 mp
Agenție

7 luni în urmă
15

80.000 €

Casa speciala cu istorie de vanzare Jimbor | Fo ...

Jimbor

La ~5km distanță

7 camere
265,3 mp
1.036 mp teren
Etaj 1 / 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

6 €
0 € / mp

Teren de vanzare,zona Via Transilvanica(200 m), ...

Mărtiniș

La ~10km distanță

1.786 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

84.900 €

De vanzare casa familiala in sat. Sanpaul.

Mărtiniș

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
1.211 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

78.000 €

Casa sasesca Mercheasa teren 4700 mp

Mercheașa

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

77.000 €

Casa superba de vanzare Racos-Brasov

Racoș

La ~15km distanță

4 camere
360 mp
2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

59.900 €

Proprietate rurala de vanzare | 1500 mp teren | ...

Cața

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

44.900 €

De vanzare spatiu comercial in loc. Talisoara.

Doboșeni

La ~15km distanță

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
19

78.000 €

Casa saseasca de vanzare, curte, gradina, teren ...

Homorod

La ~15km distanță

5 camere
3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

64.000 €

Casa de vanzare in comuna Homorod liniste, conf ...

Homorod

La ~15km distanță

3 camere
84 mp
710 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

45.000 €
25.27 € / mp

De vanzare teren intravilan in loc. Merchea?a

Homorod

La ~15km distanță

1.781 mp
1.781 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

81.000 €

Casa de vanzare, Hetiur, nr. 303, Mures

Dârjiu

La ~15km distanță

2 camere
539 mp
85 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

27.900 €
4.98 € / mp

De vânzare teren extravilan în Kuvas ...

Filia

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

4 săptămâni în urmă
37

125.000 €

Vile turistice, locație montană super ...

Filia

La ~15km distanță

12 mp utili
2004
Agenție

2 luni în urmă
10

49.900 €

De vanzare casa familiala in Bradu?

Brăduț

La ~15km distanță

50 mp
1.026 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

44.900 €

De vanzare spa?iu comercial in loc. Tali?oara.

Brăduț

La ~15km distanță

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

8.550 €
9.10 € / mp

De vanzare doua terenuri intravilane, Kuvaszo

Brăduț

La ~15km distanță

940 mp
940 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

18.000 €
20.36 € / mp

De vanzare teren intravilan in Kuvaszo

Brăduț

La ~15km distanță

884 mp
884 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

44.900 €

De vanzare hala industriala in Bradu?

Brăduț

La ~15km distanță

163 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

15.000 €
32.89 € / mp

De vanzare teren intravilan, Filia

Brăduț

La ~15km distanță

456 mp
456 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

125.000 €

Vile turistice, loca?ie montana, la marginea pa ...

Brăduț

La ~15km distanță

9 camere
277 mp
2.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

27.900 €
4.98 € / mp

De vanzare teren extravilan in Kuvaszo!

Brăduț

La ~15km distanță

5.600 mp
5.600 mp teren
Agenție

Ieri
9

44.900 €

De vânzare hală industrială &#23 ...

Brăduț

La ~15km distanță