Proprietăți unice: 33
Proprietari: 4
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

110.000 €
26.19 € / mp

teren pretabil pensiune -casa,Zarnesti,4km de c ...

Tohanu Nou

4.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

47.500 €
80.10 € / mp

Parcele Teren Zarnesti De Vanzare 3 Km Bran

Tohanu Nou

593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

221.000 €
13 € / mp

Comision 0%! Teren superb de 17000mp la 5 min d ...

Tohanu Nou

17.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €
29.900 €
22.87 € / mp

Teren Intravilan Sohodol 5 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.093 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
10

147.000 €

Casa Vacanta Tohanu Nou 3 Km Bran

Tohanu Nou

3 camere
75 mp
330 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
27

336.727 €
278.287 €

Casă premium la poalele Munților Piatra Craiulu ...

Tohanu Nou

4 camere
97 mp
500 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

79.000 €
78.37 € / mp

Teren 3 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.008 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
14

30.000 €
33.33 € / mp

Teren Bran Zarnesti 3 km Castelul Bran 25 km Br ...

Tohanu Nou

900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
6

37.500 €
73.96 € / mp

Cu PUZ, Tohanu Nou, Brasov

Tohanu Nou

507 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

396.000 €
40 € / mp

Teren De Vanzare 9900 Mp 3 km Bran 25 km Brasov

Tohanu Nou

9.900 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
9

225.000 €
170.000 €
19.40 € / mp

Comision ZERO, Vanzare teren , zona Tabara, DN ...

Tohanu Nou

11.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

66.300 €
8.50 € / mp

Teren extravilan Tohan cu priveliste

Tohanu Nou

7.800 mp teren
f.s. 41 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
6

250.000 €
25 € / mp

TEREN Intravilan - Tohanul Nou 10.000 mp - ZARN ...

Tohanu Nou

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
23

250.000 €

Casa in complex modern - C8

Tohanu Nou

6 camere
264 mp
859 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

67.500 €
15 € / mp

Teren Tohanul Nou 4500mp, in spate Wolf

Tohanu Nou

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

84.030 €
15 € / mp

Teren Tohanul Nou 5602mp

Tohanu Nou

5.602 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
60

550.000 €

Proximitate fata de Castelul Bran

Tohanu Nou

684 mp utili
2.126 mp teren
3E
2008
Agenție

Mai mult de un an
20

139.900 €

Casa de vacanta tip A- frame -Tohanita, zona su ...

Tohanu Nou

4 camere
100 mp
400 mp teren
2024
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
20.24 € / mp

Teren intravilan 4200 mp Tohanu Nou

Tohanu Nou

4.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

157.500 €

Casa de vanzare Zarnesti- Tohanul Vechi

Tohanu Nou

3 camere
73 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

50.000 €
90.91 € / mp

Teren de vanzare toate utilitatile PUZ APROBAT

Tohanu Nou

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

29.900 €

Teren Intravilan Sohodol 5 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
1

79.000 €
78.37 € / mp

Teren 3 Km Bran 25 Km Brasov

Tohanu Nou

1.008 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

5 luni în urmă
18

398.999 €

Vila / Pensiune de vanzare in Tohanu Nou la doa ...

Tohanu Nou

9 camere
386 mp
1.006 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
18

125.500 €

CASA LA MUNTE RENOVATA la 10 minute de Castelul ...

Tohanu Nou

4 camere
75 mp
362 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

465.000 €

FILM! Investitie 2 in 1:Unitati independente +d ...

Tohanu Nou

414 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 465,000 € și 470.000 €
Agenție

9 luni în urmă
18

399.900 €

Casa cu potential turistic in Tohanu Nou - Comi ...

Tohanu Nou

7 camere
450 mp
1.004 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

396.000 €
40 € / mp

Teren De 9900 Mp 3 km Bran 25 km Brasov

Tohanu Nou

9.900 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

Mai mult de un an
8

120.000 €

Apartament 4 camere, decomandat - zona Tohanu N ...

Tohanu Nou

4 camere
105 mp
Etaj 3 / 3
2010
Agenție

5 luni în urmă
19

0 €

Vila / Pensiune de vanzare in Tohanu Nou la doa ...

Tohanu Nou

386 mp
1.006 mp teren