Proprietăți unice: 859
Proprietari: 97
Agenție
Comision 0%

Ieri
15

99.900 €

COMISION 0%| APARTAMENT 2 CAMERE| DECOMANDAT|2 ...

Sânpetru

2 camere
54 mp
Etaj 3
2019
Agenție

Ieri
13

38.000 €
73.79 € / mp

TEREN / UTILITĂȚI PE TEREN / 512 MP / AUTORIZAȚ ...

Sânpetru

515 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
9

71.900 €

Garsoniera premium | Subcetate Green Residence ...

Sânpetru

1 camere
37,4 mp
Etaj 2
2016

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 zile în urmă
12

86.900 €

Rezidenta cu: dormitor, dressing, living cu buc ...

Sânpetru

2 camere
49 mp
2020
3E
Agenție

2 zile în urmă
12

85.000 €

2 CAMERE / INTABULAT 2026 / BALCON / SUBCETATE

Sânpetru

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
2026
Agenție

3 zile în urmă
13

113.500 €

Apartament 2 camere, 48 mp, balcon panoramic, p ...

Sânpetru

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 2
2015
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
17

85.900 €

Comision | 0%| Apartament +parcare | Etaj M | ...

Sânpetru

2 camere
48,7 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
20

77.999 €

STUDIO SANPETRU RESIDENCE - VIEW SUPERB CATRE D ...

Sânpetru

1 camere
35 mp
Etaj 3
2020
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
11

32.900 €
62.43 € / mp

Teren Sânpetru - Armoniei | PUZ aprobat | 527 m ...

Sânpetru

527 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
35

32.900 €
75.81 € / mp

Teren Sânpetru | PUZ aprobat | 434 mp / 868 mp ...

Sânpetru

434 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
8

125.000 €

Apartament cu 2 camere | Decomandat | Parter | ...

Sânpetru

2 camere
63 mp
Parter
2016
Agenție

6 zile în urmă
6

189.500 €

Duplex / 4 Camere / Beci / Sânpetru

Sânpetru

4 camere
116,83 mp
300 mp teren
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
10

74.900 €
109.34 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 685 mp la asfalt, ...

Sânpetru

685 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
9

105.000 €

Apartament 2 camere decomandat, 55 mp, Subcetat ...

Sânpetru

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
8

69.990 €

Garsoniera Sanpetru/ Intabulat

Sânpetru

1 camere
35 mp
Parter / 4
2025
Agenție

1 săptămână în urmă
11

89.900 €

Apartament 2 cam | open space | Sanpetru Brasov

Sânpetru

2 camere
45 mp
Parter / 4
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
84 € / mp

Alfa Invest propune teren de Vanzare

Sânpetru

500 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
25

153.000 €

Apartament cu scara interioara, 4 camere, Sanpe ...

Sânpetru

4 camere
93 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
14

92.000 €

2 Camere / Mobilat și utilat / Parcare / Sânpet ...

Sânpetru

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 2
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
4

37.000 €
57.45 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 644 mp in Sanp ...

Sânpetru

644 mp teren
f.s. 23 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

92.000 €

Studio modern complet mobilat și utilat, parcar ...

Sânpetru

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

48.000 €
36.92 € / mp

Teren 1300 mp | Sanpetru | zona Livada

Sânpetru

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
18

270.000 €

Casă Individuală Premium P+M | Sânpetru | 137 m ...

Sânpetru

4 camere
137 mp
500 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

80.900 €

Garsoniera bloc nou, parcare inclusă | Roka Vi ...

Sânpetru

1 camere
37 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

33.000 €
108.55 € / mp

Sanpetru, zona vile noi,toate utilitatile, asfa ...

Sânpetru

304 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

99.800 €

2-Camere-Decomandate-Etaj 1-60mp-Utili-Balcon-P ...

Sânpetru

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
2015
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

83.000 €
40.04 € / mp

Teren intravilan de 2.073 mp, Sânpetru, zona li ...

Sânpetru

2.073 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

87.000 €

Apartament 2 camere tip studio de vanzare, Subc ...

Sânpetru

2 camere
48,71 mp
2026
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
18

148.900 €

Apartament 3 camere | gradina proprie 127 mp | ...

Sânpetru

3 camere
68 mp
Parter
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

113.900 €

Comision 0%-Apartament 3 camere, in Cart Primav ...

Sânpetru

3 camere
66 mp
Parter
2024