Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție

16 ore în urmă
35

199.000 €

VILĂ 4 CAMERE | 573 MP TEREN | SĂCELE | ZONA SA ...

Satulung, Săcele

4 camere
129 mp
573 mp teren
2000
Agenție

15 ore în urmă

199.000 €

VILA 4 CAMERE | 573 MP TEREN | SACELE | ZONA SA ...

Satulung, Săcele

4 camere
129 mp
573 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

74.500 €
96.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sacele

Satulung, Săcele

770 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
20

240.000 €

Casa in Săcele poziționată într-o zona linistit ...

Satulung, Săcele

4 camere
146 mp
1.998 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

220.000 €

Casa 5 camere, Sacele , panouri solare 6kw, te ...

Satulung, Săcele

5 camere
115 mp
835 mp teren
2008
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

62.500 €

Spatiu comercial 120 mp

Satulung, Săcele

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

200.000 €

Casa de vanzare in Sacele, zona linistita

Satulung, Săcele

108 mp
572 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

247.000 €

casa la cheie Sacele,Brasov

Satulung, Săcele

132 mp
450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

150.000 €

Casa de vanzare

Satulung, Săcele

3 camere
80 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
30

29.880 €
74.70 € / mp

Teren 400 mp. intravilan cu aut. constructie ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

85.500 €
57 € / mp

Teren Poiana Angelescu, Sacele, Brasov

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

939.000 €

Casa de vanzare in Poiana Angelescu

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
380 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 939,000 € și 980.000 €

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

56.000 €
56,000.00 € / mp

Parcela Teren Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1,4 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.000 €
95.92 € / mp

Teren de vanzare Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

834 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

40.095 €
81 € / mp

Teren Intravilan 495 mp – Zonă Lini& ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

495 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

169.000 €
56.33 € / mp

Teren Intavilan I Poiana Angelescu Sacele

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

90.000 €
60 € / mp

Incantator parc privat, 1.500mp: casa/ pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
60

690.000 €

Vila moderna cu vedere spre padure Poiana Angel ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

6 camere
194 mp
1.800 mp teren
2015
Agenție

4 luni în urmă
7

44.900 €

Apartament 2 camere, 36 mp utili + beci, zona E ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 4 / 4
1985
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
15

71.999 €

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Elect ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 4
1971
Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €

Garsonieră 24 mp, etaj 2 – Electropr ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1 camere
24 mp
Etaj 2 / 4
1982
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

99.900 €
111.000 €
16.38 € / mp

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

75.000 €

Vand apartament

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

11 luni în urmă
10

56.000 €

Apartament 2 camere pozitionat in Săcele

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

10 luni în urmă
9

54.500 €

Apartament decomandat Săcele

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

8 luni în urmă
12

59.900 €

APARTAMENT 2 CAMERE ELECTROPRECIZIA

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 1
4E
Agenție

7 luni în urmă

64.599 €

Apartament in zona Electroprecizia - Sacele

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

15.500 €

Vand camera de camin in Sacele .

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1 camere
12 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

25.000 €
50 € / mp

Parcele de vis cu utilități și p ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

74.000 €

Vindem apartament

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Parter
1976