Proprietăți unice: 48
Proprietari: 5
Agenție

Ieri
4

71.800 €

Apartament cu 1 camera, decomandat, Sanmartin

Rontău

1 camere
40 mp
Agenție

2 zile în urmă
8

62.500 €

Apartament cu 1 camera, 39 mp, etaj 1, zona San ...

Rontău

1 camere
39 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

58.900 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare in Rontau judetu Bihor

Rontău

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

37.500 €
45.13 € / mp

Teren intravilan,831 mp,Zona Baile 1 Mai, sat R ...

Rontău

831 mp teren
f.s. 18 m
Intravilan
Agenție

6 zile în urmă
7

74.900 €

Apartament 2 camere, cu gradina, Sanmartin

Rontău

2 camere
38 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

449.800 €

Vila exclusivista D+P+M 502mp teren 900mp Fotov ...

Rontău

4 camere
380 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

189.000 €

Hala de productie Parter si Mansarda, Rontau,Bi ...

Rontău

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

155.012 €
40.19 € / mp

Teren intravilan, in apropierea Fabricii Nokian ...

Rontău

3.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

155.000 €
40.19 € / mp

Teren cu intravilan, de vanzare, Rontau, Sanmar ...

Rontău

3.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
17

86.800 €
94.800 €

Casǎ de vânzare 7 camere P+E Sânmartin sat. Ron ...

Rontău

7 camere
224 mp
530 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
8

205.800 €

DUPLEX RONTAU

Rontău

7 camere
176 mp
300 mp teren
2010
Agenție

6 luni în urmă
7

28.000 €
26.000 €
49.21 € / mp

RECO Teren intravilan in Rontau

Rontău

569 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

42.000 €
51.72 € / mp

Parcela casă, 812 mp, Rontău. 42 000 E. Comisio ...

Rontău

812 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
14

99.000 €

Casa str.Alesdului

Rontău

3 camere
80 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

274.800 €

Casa de vanzare 7 camere P+E Sanmartin

Rontău

4 camere
360 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

78.000 €

RECO Apartament modern cu parcare si piscina Ba ...

Rontău

36 mp
Etaj 2
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

198.000 €

Casa de vanzare cu 4 camere in Sanmartin, Bihor

Rontău

4 camere
122 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

73.800 €

Casa Campani, 8000 mp teren, la poalele Apuseni ...

Rontău

4 camere
138 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

315.000 €

RECO Casa moderna in Sanmartin zona Beverly Hil ...

Rontău

3 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

42.500 €

Vand casa 70m2,sau150m2

Rontău

150 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

112.499 €

Casa semifinisata cu teren 806 mp Cetariu - Bih ...

Rontău

4 camere
210 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

3.999.900 €

Hotel 3 de vanzare Oradea | Complex hotelier co ...

Rontău

3.418 mp utili
4E
Agenție

1 lună în urmă
20

249.900 €

RECO Casa premium la cheie, Oradea-zona Nufarul

Rontău

4 camere
158 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

1.300.000 €

Sapient | Galerie comerciala in Sanmartin, Biho ...

Rontău

613 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

135.000 €

Casa cu 3 camere | Rontau | Oradea

Rontău

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

130.000 €

Vand casa cu anexe si teren generos in satul Ro ...

Rontău

3 camere