Proprietăți unice: 21
Proprietari: 3
Agenție

3 zile în urmă
7

85.000 €
188.05 € / mp

Teren intravilan de vânzare | Râșnov

Primăverii, Râșnov

452 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

7.490.000 €
217.73 € / mp

Oportunitate teren pentru dezvoltare imobiliara

Primăverii, Râșnov

34.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

179.500 €

Casă individuală, teren generos–1000 mp | Râșno ...

Primăverii, Râșnov

3 camere
76,6 mp
1.000 mp teren
1974

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

110.000 €

Apartament 2 camere Radsor Residence

Primăverii, Râșnov

2 camere
56 mp
Etaj 1
2024
Agenție

3 luni în urmă
4

158.400 €
110 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Râșnov, Cartier P ...

Primăverii, Râșnov

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

188.900 €

Casă în Cartierul Primăverii, R& ...

Primăverii, Râșnov

4 camere
120 mp
500 mp teren
2026
Agenție

4 luni în urmă
5

176.000 €
189.000 €

Casă Premium Parter – Râșnov | Zonă Deosebită, ...

Primăverii, Râșnov

3 camere
120 mp
504 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
6

73.000 €
121.67 € / mp

Teren pentru casa cu panorama spre munti si Ce ...

Primăverii, Râșnov

600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
29

400.000 €
450.000 €

COMISION 0% | 2 CASE + 1119 MP TEREN | PRIMAVER ...

Primăverii, Râșnov

9 camere
487 mp
1.119 mp teren
2006
Agenție

11 luni în urmă
3

846.000 €
18 € / mp

Teren 4,7ha, deschidere 200ml, Rasnov la DN73

Primăverii, Râșnov

47.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

363.900 €
150 € / mp

Teren intravilan Râșnov zona Primăverii

Primăverii, Râșnov

2.426 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
25

750.000 €

Propriete superbă la marginea pădurii în Râșnov ...

Primăverii, Râșnov

7 camere
200 mp
5.000 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

Mai mult de un an
15

158.080 €
80 € / mp

Intrare in Rasnov dinspre Brasov, zona de case ...

Primăverii, Râșnov

1.976 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

398.000 €

Vila 5 camere, teren 1500mp, zona linistita la ...

Primăverii, Râșnov

5 camere
220 mp
1.500 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
12

645.000 €
75 € / mp

Teren superb Rasnov str Izvorului Cartierul Pri ...

Primăverii, Râșnov

8.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Apartament Modern cu Vedere la Cetate Cartier P ...

Primăverii, Râșnov

3 camere
60 mp
2018
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

115.000 €

Vand apartament 3 camere Rasnov

Primăverii, Râșnov

3 camere
76 mp
Agenție

1 lună în urmă
20

84.600 €
134.93 € / mp

Teren Primaverii Rasnov | 627 mp

Primăverii, Râșnov

627 mp
627 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
17

265.000 €

Casa noua in Rasnov zona linistita, aproape de ...

Primăverii, Râșnov

4 camere
110 mp
Agenție

9 luni în urmă
14

265.000 €

Casa individuala cu 4 camere, teren 450mp, zona ...

Primăverii, Râșnov

4 camere
120 mp
450 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

169.000 €

Casa tip duplex | Zona Rasnov | Primaverii | Pr ...

Primăverii, Râșnov

4 camere
95 mp
300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
20

165.000 €

Casa 4 camere libera la vanzare RASNOV - zona F ...

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
505 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

11 luni în urmă
10

185.000 €

Casa libera la vanzare RASNOV

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
990 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

4 luni în urmă
8

91.500 €

Apartament 3 camere decomandat etaj1

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1980

Agenție

2 luni în urmă
22

580.000 €

Proprietate amenajata in scop turistic

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

9 camere
377 mp
965 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

455.000 €

Pensiune Rasnov - Afacere la cheie

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

12 camere
450 mp utili
2005
Agenție

8 luni în urmă
34

150.000 €

Casa S+P+pod, str. Vanatori nr.66 in Rasnov, 4 ...

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

4 camere
79 mp
500 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Agenție

3 luni în urmă
4

158.000 €
109.65 € / mp

Teren Premium în Râșnov | 1.441 mp | Deschidere ...

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

115.000 €
120.000 €

Apartament 3 camere, gata de utilizare

Florilor, Râșnov

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 1 / 5
2023