Case Terenuri
Proprietăți unice: 24
Proprietari: 8
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
50 € / mp

Teren 900 mp Răscruci | PUZ | 2 fronturi | Util ...

Răscruci

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

90.000 €

4700 mp teren intravilan - Rascruci - EXCLUSIVI ...

Răscruci

2 camere
58 mp
4.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

130.000 €
120.000 €

Casa 3 camere I 992 MP Teren I Rascruci

Răscruci

3 camere
124 mp
730 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
15

130.000 €
120.000 €

Casă individuală aproape de Castelul Banffy, Ră ...

Răscruci

4 camere
96 mp
992 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

323.700 €
12.50 € / mp

Teren 26.000mp, halta Rascruci drum european E5 ...

Răscruci

25.896 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

125.000 €
50 € / mp

Vanzare teren în localitatea Răscruci

Răscruci

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

136.800 €
38.54 € / mp

Vanzare teren intravilan parcelabil, in localit ...

Răscruci

3.550 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

87.000 €

Casa Demolabila in Rascruci cu teren de 1938 mp ...

Răscruci

2 camere
60 mp
1.938 mp teren
1960
Agenție

10 luni în urmă
4

190.400 €
17 € / mp

Teren 11200 mp in Rascruci, liber de sarcini, c ...

Răscruci

11.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

65.000 €

Teren intravilan contruibil in Rascruci

Răscruci

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

65.000 €
52 € / mp

Teren intravilan zona Rascruci

Răscruci

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500.000 €
550.000 €

Casa ?i teren de vanzare

Răscruci

3 camere
200 mp
7.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

90.000 €

4700 mp teren intravilan - Rascruci - EXCLUSIVI ...

Răscruci

2 camere
58 mp
4.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

57.000 €

Casa de vanzare - Sat Rascruci

Răscruci

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

175.000 €

Vand Casa in Rascruci Individuala

Răscruci

2 camere
90 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

577.500 €
21 € / mp

De vanzare teren Fundatura 27500mp - intravilan

Răscruci

27.500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

4 luni în urmă
4

120.000 €

Casa 3 camere I 992 MP Teren I Rascruci

Răscruci

3 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

120.000 €

Casa de vanzare Rascruci, Cluj

Răscruci

2 camere
80 mp
Agenție

6 luni în urmă
3

32.000 €
27.23 € / mp

Teren de vanzare construibil in localitatea ICL ...

Răscruci

1.175 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

75.000 €

Casa demolabila cu teren 1400 mp in Rascruci

Răscruci

3 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €

Casa de vanzare Rascruci

Răscruci

69 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

140.000 €

De Vanzare Casa

Răscruci

120 mp
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

120.000 €

Casa de vanzare Rascruci

Răscruci

76 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

87.000 €

Casa Demolabila in Rascruci cu teren de 1938 mp ...

Răscruci

2 camere
60 mp
1.938 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
19

1.250.000 €
1.475.000 €

Teren industrial de vânzare - 18.820 mp+proiect ...

Bonțida

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
6

31.000 €
30.07 € / mp

Vanzare teren in localitatea Bonțida

Bonțida

La ~5km distanță

1.031 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

1.747.080 €
30 € / mp

Teren de vanzare Rascruci - Bontida. Intravilan ...

Bonțida

La ~5km distanță

58.236 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
15

289.900 €

Hala 210 mp cu teren 4100 mp, situata la 30 km ...

Bonțida

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
1

90.000 €
25 € / mp

Teren potrivit pentru constructii - Bontida

Bonțida

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

290.000 €

Hala la cheie si teren 4000 mp, Bontida

Bonțida

La ~5km distanță