Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
9

16.429 €

Casa si teren Iana, ID: R2375075

Iana

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
3.303 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

13.500 €
2.18 € / mp

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna ...

Bogești

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

19.200 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construcții casa sau pr ...

Alexandru Vlahuță

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
10

54.900 €

Casa Rachitoasa

Răchitoasa

La ~10km distanță

4 camere
70 mp
1.072 mp teren
1990
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

45.000 €
21.43 € / mp

Vand Teren Intravilan Bacau, Dumbrava

Dumbrava (Răchitoasa)

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

45.000 €

Oaza ta de lini?te la ?ara

Pogana

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

72.000 €

Apartament cu 3 camere, etaj 4, VASLUI zona CEN ...

Morăreni

La ~15km distanță

3 camere
45 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
9

95.000 €

Apartament cu 2 camere, etaj 1, bloc NOU, VASLU ...

Morăreni

La ~15km distanță

2 camere
63 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

62.000 €

Apartament cu 2 camere, etaj 2, VASLUI - zona C ...

Morăreni

La ~15km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

25.000 €

Titlu: Casa batraneasca de vanzare cu curte gen ...

Motoșeni

La ~15km distanță

3 camere
Agenție

4 luni în urmă
18

245.000 €

Balotesti, central, Martha Bibescu

Balotești

La ~15km distanță

5 camere
232 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

185.000 €

Balotesti, duplex 4 camere, 152 mp, 310 teren, ...

Balotești

La ~15km distanță

4 camere
115 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

341.500 €
65.00 € / mp

Balotesti - Edenland - ideal investitie - Teren ...

Balotești

La ~15km distanță

5.254 mp
f.s. 50 m
Agenție

Mai mult de un an
15

465.000 €
455.000 €

Balotesti vanzare casa vila

Balotești

La ~15km distanță

8 camere
375 mp
960 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

195.000 €

Casa individuala parter Balotesti - direct dezv ...

Balotești

La ~15km distanță

4 camere
150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

70.000 €

Vand casa Cepe?ti, com. Bogdanita, jud Vaslui

Cepești

La ~15km distanță

3 camere
110 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

18.000 €

Teren de vanzare + casa in Gorghesti, Bacau 7.3 ...

Stănișești

La ~15km distanță

3 camere
44 mp
7.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

130.000 €

Apartament 4 camere

Florești

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

98.500 €

De vanzare spatiu comercial langa primaria Vasl ...

Florești

La ~15km distanță

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.305.000 €
45 € / mp

Vanzare teren intravilan 29.000 mp

Perieni

La ~15km distanță

29.000 mp teren
f.s. 60 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

31.500 €
1 € / mp

Teren agricol avantajos in Comuna Perieni Vaslu ...

Perieni

La ~15km distanță

31.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

1.988 €
0.44 € / mp

Teren extravilan Perieni, cota parte 6/16 , ID: ...

Perieni

La ~15km distanță

4.500 mp
4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

75.000 €

Casa cu teren de vanzare Perieni, Vaslui

Perieni

La ~15km distanță

Agenție

2 luni în urmă
3

28.000 €
23.33 € / mp

Teren 1,200mp Perieni / Drumul poiana sat

Perieni

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

18.000 €

Teren de vanzare + casa in Gorghesti, Bacau – 7 ...

Gorghești

La ~15km distanță

3 camere
44 mp
7.391 mp teren
1952
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

50.000 €

Casa la rosu

Bogdănești

La ~15km distanță

240 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

59.500 €

Apartament Energiei et.1

Vultureni

La ~20km distanță

3 camere
56,02 mp
Etaj 1 / 4
1960
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

50.000 €

De vanzare casa + teren 9000 mp

Prisaca

La ~20km distanță

4 camere
60 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

24.700 €
8.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Sat Prisaca, Com. ...

Prisaca

La ~20km distanță

3.043 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

1 lună în urmă
4

27.000 €
4.99 € / mp

Teren intravilan cu constructie veche in Calapo ...

Calapodești

La ~20km distanță

5.410 mp teren
Construcții