Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

85.000 €

Casa de vanzare

Crivina

La ~5km distanță

3 camere
2.500 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

37.000 €

Casa de vanzare sat Crivina Comuna Gorgota

Crivina

La ~5km distanță

4 camere
1.210 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

175.000 €

Proprietatea cu teren mare de vanzare loc. Gorg ...

Gorgota

La ~5km distanță

6 camere
250 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

300.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare Potigrafu, Prahova - industria ...

Gorgota

La ~5km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

350.000 €
34.65 € / mp

10.100mp TEREN CONSTRUC?II INTRAVILAN POTIGRAFU ...

Gorgota

La ~5km distanță

10.100 mp
10.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

135.000 €
13.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 10.083 MP | DN1, ...

Gorgota

La ~5km distanță

10.083 mp
10.083 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

80.000 €

Casa cu mansarda / teren 1975 mp / terasa 224 m ...

Gorgota

La ~5km distanță

4 camere
1.975 mp
Agenție

10 luni în urmă
20

160.000 €

Casa de vanzare: Gorgata

Gorgota

La ~5km distanță

6 camere
400 mp
1.597 mp teren
2006
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

PROPRIETAR-vand teren intravi desch DN1-POTIGRA ...

Gorgota

La ~5km distanță

15.053 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

34.500 €
20.63 € / mp

Teren in Poienari Apostoli, 21 E mp, Avantajos, ...

Gorgota

La ~5km distanță

1.672 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

60.000 €
60 € / mp

Teren Ciolpani Piscu langa Lac Scrovistea Zona ...

Piscu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30.000 €
46.15 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren in Piscu, Ciolpa ...

Piscu

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €
19.97 € / mp

Ciolpani,Piscu, Str Campului, Muzeu Atelier Pis ...

Piscu

La ~5km distanță

1.252 mp teren
f.s. 13 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

29.000 €
29 € / mp

Piscu, Ciolpani, teren intravilan 1000 mp, str. ...

Piscu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

187.500 €
15 € / mp

Teren Piscu intravilan,12500 mp, 15 euro mp, 30 ...

Piscu

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

19.600 €
28 € / mp

Teren intravilan Peris - Piscu

Piscu

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

78.800 €
25.16 € / mp

Teren pentru construcție casă cu utilități in C ...

Piscu

La ~5km distanță

3.132 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

32.500 €

Casa in Prahova

Poienarii-Rali

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
2.536 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

43.000 €

Casa de vanzare in Poienarii Rali,Prahova 43000 ...

Poienarii-Rali

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

60.000 €

Teren cu casa si dependinte - vanzare - direct ...

Poienarii-Rali

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

130.000 €
26.22 € / mp

Ocazie!! deschidere 41m la DN1, pretabil vile/m ...

Potigrafu

La ~5km distanță

4.958 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

89.900 €
19.70 € / mp

0% | Teren intravilan, 4563 mp, front 25 m, uti ...

Potigrafu

La ~5km distanță

4.563 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

135.252 €
18 € / mp

Teren de vanzare

Potigrafu

La ~5km distanță

7.514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

46.300 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Puchenii Mosneni ...

Potigrafu

La ~5km distanță

2.315 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
35

599.000 €

Industrial PARK for Sale – 4 Warehouses w ...

Potigrafu

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

135.000 €
13.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 10.083 MP | DN1, ...

Potigrafu

La ~5km distanță

10.083 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

350.000 €
34.65 € / mp

10.100mp TEREN CONSTRUCȚII INTRAVILAN POTI ...

Potigrafu

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

126.308 €
25.48 € / mp

Teren intravilan DN1-Potigrafu

Potigrafu

La ~5km distanță

4.958 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

295.000 €

Proprietate cu 3 case locuibile pentru 3 famili ...

Miroslăvești

La ~5km distanță

6 camere
5.000 mp
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
1

6.175 €
1.48 € / mp

Teren 4175 mp comuna Puchenii Mari, satul Miros ...

Miroslăvești

La ~5km distanță

4.175 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol