Case Terenuri
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

22.000 €
10 € / mp

Teren ideal pentru casă – liniște, natură și in ...

Poiana Lacului

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
10

140.000 €

Proprietate deosebită, aproape de Pite&#53 ...

Poiana Lacului

7 camere
300 mp
1.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

11.999 €
4.44 € / mp

TEREN POIANA LACULUI

Poiana Lacului

2.700 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

32.500 €
13 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu posibilitate de ...

Poiana Lacului

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

54.761 €
15.50 € / mp

Teren 3533 mp. de vanzare, Poiana Lacului

Poiana Lacului

3.533 mp
3.533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

22.000 €

Teren ideal pentru casa lini?te, natura ?i inti ...

Poiana Lacului

f.s. 21 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

80.000 €

casa parter+etaj

Poiana Lacului

6 camere
150 mp
3.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

49.000 €

Vand casa cu etaj si 3100mp teren in sat Gardin ...

Poiana Lacului

4 camere
200 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

28.520 €
10 € / mp

Vand teren cu livada pentru casa sau casa de va ...

Poiana Lacului

2.852 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
19

75.000 €

Gospodarie bine organizata in Silisteni, comuna ...

Lunca

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
2.558 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.598 €
0.52 € / mp

Teren extravilan padure Albota, ID: R2980187

Lunca

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

5.000 €
4 €
3.01 € / mp

Ideal pentru casa de vacanta teren intravilan i ...

Lunca

La ~5km distanță

1.662 mp teren

Agenție

4 săptămâni în urmă
9

29.000 €
30.900 €

Teren 1047 mp + casa | deschidere DN | Lunca Co ...

Lunca

La ~5km distanță

43 mp
1.047 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 31.500 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

25.000 €

Arges, sat Padureti Vand casa cu livada 1200 mp

Lunca

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €

Casa cu teren Poiana Lacului

Sămara

La ~5km distanță

4 camere
63 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

85.000 €

Casa si teren de vanzare

Sămara

La ~5km distanță

4 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

30.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan, 3000 mp, deschidere 53 m ...

Sămara

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 53 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

60.000 €
8 € / mp

Vand teren intravilan 7500 mp, deschidere 30 ml

Sămara

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

30.000 €
12 € / mp

Teren pentru constructie cu posibilitate de pa ...

Păduroiu din Deal

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

94.999 €
32.05 € / mp

Teren Hintesti Intravilan - 0% Comision

Moșoaia

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

109.136 €
19 € / mp

Teren intravilan 5744 mp Mosoaia-Prunilor

Moșoaia

La ~5km distanță

5.744 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

155.000 €

Vand casa Hintesti,Arges

Moșoaia

La ~5km distanță

5 camere
231 mp
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

18.999 €
4.88 € / mp

Teren Mosoaia, Lazaresti!

Moșoaia

La ~5km distanță

3.896 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

13.990 €
2.78 € / mp

Teren 5037 m.p. Mosoaia , Arges

Moșoaia

La ~5km distanță

5.037 mp teren
f.s. 12 m
Intravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
14

72.000 €

Casa doua camere plus garaj, Mosoaia, Hintesti, ...

Moșoaia

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
2.000 mp teren
2001
Agenție

8 luni în urmă
11

25.500 €
51 € / mp

Teren cu autorizatie si proiect de construire, ...

Moșoaia

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
20

90.000 €

AZURA Imobiliare - Casa la cheie Mosoaia - pret ...

Moșoaia

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

140.000 €

Casa de vacanta Trivale platou

Moșoaia

La ~5km distanță

4 camere
94 mp
620 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

280.000 €

Hala+ casa

Moșoaia

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

92.000 €

Vand casa la intrarea in Smeura,la un 1km de se ...

Moșoaia

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
95 mp teren