Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

45.600 €
19 € / mp

vand teren

Valea Danului

2.400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

41.000 €
7.02 € / mp

Teren 5844 mp Valea Danului Curtea de Arges int ...

Valea Danului

5.844 mp
5.844 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

47.000 €

Casa batraneasca de vanzare in comuna Valea Dan ...

Valea Danului

2 camere
40 mp
5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
17

110.000 €

Casa + spa?iu comercial + lac de pe?te, de vanz ...

Valea Danului

3 camere
62 mp
3.877 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

129.000 €

Casa de vanzare in Curtea de Arges, 130 mp util ...

Dobrotu

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

16.999 €
19.990 €

Teren intravilan 1422 mp

Dobrotu

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
1.422 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
15.63 € / mp

Teren de vanzare în Albești De Argeș sat Dobrot

Dobrotu

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
8

163.000 €
200.000 €

Casa de vanzare -Pensiune de vanzare , inchiria ...

Vernești

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

160.000 €

Vand pensiune ,inchiriez

Vernești

La ~5km distanță

2 camere
145 mp
3.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
17

110.000 €

Casa + spatiu comercial + lac de peste, de vanz ...

Vernești

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

178.000 €

De vanzare pensiune in Valea Danului jud Arges ...

Vernești

La ~5km distanță

4 camere
145 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

25.000 €
22.73 € / mp

Teren aflat in zona cu un potențial turist ...

Albeștii Ungureni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

62.160 €
40 € / mp

Vand teren intravilan in Comuna ALBESTII de ARG ...

Albeștii de Argeș

La ~5km distanță

1.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
30

219.000 €

Refugiu de weekend sau business turistic, vila ...

Albeștii de Argeș

La ~5km distanță

6 camere
450 mp
1.632 mp teren
1979
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

51.000 €
19.76 € / mp

vânzare – 2.581 mp, zonă liniștită, aproape de ...

Albeștii de Argeș

La ~5km distanță

2.581 mp teren
f.s. 21 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
9

27.500 €
17.45 € / mp

Teren de vanzare in comuna Valea Iasului, sat C ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

1.576 mp
1.576 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

62.000 €

Construc?ie + teren de vanzare in comuna Valea ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
9.815 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

80.000 €

Casa de vanzare in comuna Valea Iasului, judet ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

3 camere
79 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

75.000 €

Casa + 10.156 mp teren de vanzare in comuna Val ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
10.156 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

60.000 €
3.78 € / mp

Teren 15.856 mp de vanzare in comuna Valea Ia?u ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

15.856 mp
15.856 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

42.000 €
15.69 € / mp

Teren 2677 mp de vanzare in comuna Valea Ia?ulu ...

Valea Iașului

La ~5km distanță

2.677 mp
2.677 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

75.000 €

Casa + 10.156 mp teren de vanzare in comuna Val ...

Doblea

La ~5km distanță

2 camere
87 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

55.000 €

Vand apartament 2 camere

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

49.500 €

Apartament 2 camere - pod mansardabil - Curtea ...

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
15

100.000 €

Vand casa in Curtea de Arges zona Noaptes (apro ...

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
173 mp
Agenție

Mai mult de un an
9

74.900 €
27.74 € / mp

Teren 2680 m situat la Curtea de Arges cu iesir ...

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
5

2.335.300 €
122.91 € / mp

Curtea De Arges l Teren Intravilan+Cladire Biro ...

Nord, Curtea de Argeș

La ~5km distanță

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

369.000 €

Casa, Curtea de AG- NOAPTEȘ, -zona verde, ...

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
3.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

65.000 €

de vinzare

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35.000 €

Casa la oras de vanzare

Curtea de Argeș

La ~5km distanță

3 camere
250 mp