Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
1

122.000 €
84.43 € / mp

Teren intravilan S= 1455 mp, Rolast-Balotesti- ...

Rolast, Pitești

1.445 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

1.500 €

PENTRU PRETENTIOSI inchiriere vila ultramodern ...

Rolast, Pitești

4 camere
180 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

149.500 €
144.990 €

Apartament 5 camere parter an 1992 zona Rolast- ...

Rolast, Pitești

5 camere
100 mp
Parter / 4
1992

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
22

105.000 €

Rolast - Bere, Apartament 3 camere, 82 mp!

Rolast, Pitești

3 camere
71 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
10

240.000 €

Casa pe parter, Rolast, Pitești- idealimob ...

Rolast, Pitești

4 camere
127 mp
1.043 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

10 luni în urmă
10

365.000 €

Casa P+M, Rolast-Balotesti, idealimob.ro

Rolast, Pitești

4 camere
170 mp
800 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

10 luni în urmă
1

105.000 €
105 € / mp

Teren intravilan S= 1000 mp, str.Balotesti, Bas ...

Rolast, Pitești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

112.000 €

2 camere Dedeman/ Rolast , mobilat / utilat PRE ...

Rolast, Pitești

2 camere
55 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

53.000 €
55.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat 41 m parter ...

Rolast, Pitești

2 camere
41 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

115.000 €

Vand apartament 3 camere Big Rolast parter

Rolast, Pitești

3 camere
71 mp
Agenție

11 luni în urmă
18

329.000 €

VILA PITE?TI ROLAST Balote?ti DE LUX Mobilata S ...

Rolast, Pitești

4 camere
200 mp
400 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 329,000 € și 329.999 €

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
40

330.000 €

Oaza de liniste - Vila P+1E de vanzare in Labus ...

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
220 mp
700 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

54.999 €
91.67 € / mp

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

30.516 €

Casa de vanzare si teren

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
190 mp

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

139.000 €

Casa +1380mp teren locatie superba

Lăbușești, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
196 mp
Agenție

Mai mult de un an
5

121.900 €
123.800 €

Spatiu comercial Gavana - strada Petre Ispiresc ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
95 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 121,900 € și 123.800 €
Agenție

11 luni în urmă
20

399.000 €

Vand vila in Pitesti, Cartier Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
450 mp
985 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

116.000 €

Apartament 3 camere platou GAVANA 3

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
84 mp
Etaj 2
2013
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400.000 €

Vand 2 case (duplex) in Pitesti si 1875 mp tere ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

6 camere
400 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

119.000 €

Vand ap 3 cam, Gavana,langa Spitalul Judetean, ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
72 mp
Etaj 3
1991
Agenție

11 luni în urmă
1

728.000 €
70 € / mp

Teren 10400 mp, Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

10.400 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
14

149.500 €

Ansamblu rezidential nou 4 vile moderne in Bude ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
147,34 mp
400 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
18

330.000 €

ViLA SUPERBA - Gavana

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

6 camere
347 mp
680 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

93.000 €
130.43 € / mp

Teren 713 mp Gavana Grigoresti, toate utilitati ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

713 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

105.000 €

Vand apartament 3 camere Gavana 3

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

9 luni în urmă
4

560.000 €

Confort si Intimitate la Superlativ Bloc Boutiq ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
296 mp
600 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

170.000 €

Spațiu Generos și Modern în Cartierul Găvana – ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2006
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
11

115.000 €
141.45 € / mp

Casa la rosu 150mp , Autorizatie de Construire ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

813 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
24

359.999 €

NOU PE PIA?A ! VILA Noua Gavana 3 Platou Teren ...

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
165 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 359,999 € și 384.999 €
Agenție

10 luni în urmă
15

123.000 €

Apartament 4 camere Gavana 2

Găvana, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
4E