Proprietăți unice: 56
Proprietari: 12
Agenție

2 zile în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

552 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
3

45.000 €
36.59 € / mp

Teren intravilan Parta, toate utilitatile, inve ...

Parța

1.230 mp
1.230 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

104.900 €

Casa, Parta, vatra satului, 2 camere, 96mp, ter ...

Parța

2 camere
85 mp
927 mp teren
Individuală
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

164.900 €

Casa P+M+pod, Parta, 4 camere, 180mp util, 1190 ...

Parța

4 camere
180 mp
1.190 mp teren
Individuală
Agenție

2 zile în urmă
2

21.500 €
38.95 € / mp

Teren 552 mp, cu utilitati, case noi langa, Par ...

Parța

552 mp
552 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

40.000 €
36.70 € / mp

Intravilan | 1090mp-Toate Utilitatile | Aproape ...

Parța

1.090 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

!! Teren intravilan...1000 mp ...8km Timisoara

Parța

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

110.000 €
30.62 € / mp

Teren intravilan 3.593 mp de vânzare în Parța

Parța

3.593 mp teren
f.s. 37 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
18

138.900 €
140.000 €

Parța - Casa individuala cu 3 dormitoare, finis ...

Parța

4 camere
104 mp
529 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

58.000 €
34.88 € / mp

Comision 0%-Teren generos 1663 mp, Parța – toat ...

Parța

1.663 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

68.320 €
35 € / mp

Teren intravilan de 1952 mp cu utilitati - zona ...

Parța

1.952 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

210.000 €

Comision 0- toate utilitatile - incalzire in pa ...

Parța

4 camere
125 mp
550 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

4 luni în urmă
9

250.000 €

Vila individuala cu teren 1900 mp Parta

Parța

2 camere
150 mp
1.914 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

4 luni în urmă
8

250.000 €

Casa noua , Parta pe parter,cu panouri fotovo ...

Parța

3 camere
157 mp
568 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
19

135.000 €

Casa individuala de caramida si vaiuga cu centr ...

Parța

4 camere
140 mp
1.100 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

89.000 €

Parta-casa si teren 719-3 camere

Parța

3 camere
110 mp
719 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

279.990 €

COMISION 0% Casa Individuala 5 camere, 1000 mp ...

Parța

5 camere
260 mp
1.000 mp teren
f.s. 22 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

83.370 €
30 € / mp

Teren intravilan cu suprafata de 2779 mp, in Pa ...

Parța

2.779 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
19

120.000 €

Casa individuala cu 4 camere si teren de 670 mp ...

Parța

4 camere
166 mp
671 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
17

145.000 €

Parta(inainte de pod, zona Munteni), la 10km d ...

Parța

4 camere
97 mp
405 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
18

207.000 €

Casa Parta, mobilata modern

Parța

3 camere
106 mp
790 mp teren
2022
Agenție

Mai mult de un an
7

25.000 €
22.94 € / mp

Teren intravilan Parta - destinatie rezidential ...

Parța

1.090 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

199.000 €

Casa individuala cu 5 camere si garaj,Parta

Parța

5 camere
169 mp
400 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
16

138.900 €

Casa individuala pe parter, 4 camere si 2 bai, ...

Parța

4 camere
104 mp
529 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
23

139.000 €

Jumatate de duplex nou cu 4 camere,Parta

Parța

4 camere
98 mp
371 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.600 €
56 € / mp

Parcele teren casa Sag

Parța

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

125.000 €

Casa individuala de vanzare in Par?a

Parța

3 camere
80 mp
1.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Vand apartament 3 camere zona Soarelui Timisoar ...

Parța

3 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

164.900 €

Casa P+M+pod, Parta, 4 camere, 180mp util, 1190 ...

Parța

4 camere
180 mp
1.190 mp teren